Подробиці

Після участі у вокальному проекті, його популярність стрімко зросла не лише на Закарпатті, а й в цілому —  по всій Україні. Запального та веселого закарпатця – Івана Пилипця знає чи не кожен телеглядач, котрий стежив за ефірами пісенного конкурсу  країни. Нині він веде ще більш активу творчу діяльність – багато концертує, пише  пісні, та  найголовніше  — випустив новий альбом «Карпатський чардаш», до якого увійшли 12 треків.

Іван ПИЛИПЕЦЬ, співак

Над ним я працював ще два роки до цього. Пройшло багато часу,  але я завжди думав яка ще пісня має увійти в альбом, яка б брала за серце за душу. Це звісно пісня, яка називається «Незалежність», тому що вона дуже доречною є зараз. Перша пісня в альбомі називається «Люби свій край»: своє оточення, свою кохану дружину, свою родину, люби свій дім, ну, і бути незалежним. Бути незалежним це  важко, але я вважаю, що кожен українець заслуговує на те, аби бути незалежним і щасливим у своєму найкращому краї.

Прославивши  рідне Закарпаття, він не страждає на зіркову хворобу. Попри свою популярність – залишається простим, щирим та  відкритим до спілкування.  Іван запевняє, після закінчення шоу у житті й справді відбулися суттєві зміни, в основному — у творчості. Проте, найбільше співака тішить те, що кількість прихильників української пісні — зростає.

Іван ПИЛИПЕЦЬ, співак

Голос країни» мені, звісно,  дав поштовх ще більше писати, ще більше співати нових пісень, які є тим, я не побоюся цього слова, і дуже люблю це повторювати – генетичним кодом нашого українського суспільства – фольклористика –і  вона повинна передаватися з покоління в покоління. І дуже приємним є те, коли люди тебе впізнають і кажуть: «Ваня, напиши щось нове, дай нам ще нового ковтка повітря, аби воно було». Я так помітив, до речі, що то мені дуже підходить, в мене найбільше шанувальників це – маленькі діти і їхні бабусі.

А ще Іван Пилипець – знаний у краї тамада. Окрім цього, співак очолює і відділ культури Хустської райдержадміністрації.  Чоловік вважає — кожен  повинен займатися тим, що  найближче до душі. Тому, чиновницьке крісло залишає, обираючи сцену.

Іван ПИЛИПЕЦЬ, співак

Я хотів завжди співати хотів бути на сцені, дарувати людям тепло, не розповідати якісь погані речі. В мене найбільша цінність це —  уникай зла — роби добро. Я і покидаю чиновницьке крісло, аби співати, піднімати настрій і казати що не так все у нас і погано, все у нас добре. А чиновницьке крісло зачекає, буде, дасть Бог,  мені 60 років, я ся верну.

Щодо творчих планів на майбутнє – їх у Івана Пилипця чимало. Співак каже, в першу чергу буде багато концертувати, зокрема, обіцяє вже найближчим часом порадувати своїми виступами ужгородську публіку.

Я сподіваюся що наша Срібна земля відчує карпатський дух того доброго колориту Хустщини, Мараморошської долини  — 24 вересня хочемо зробити сольний концерт в облмуздрамтеатрі. Хочемо запросити, буде гарне дійство, гарні гості, відомі артисти. Словом, буде цікаво!