Подробиці

Її авторські роботи важко не помітити. Ексклюзивні обручі,  декоровані бісером, намистом та стрічками а також квіти з шовку, шкіри та мережива, що прикрашають волосся та доповнюють наряди ужгородських модниць. Закарпатський дизайнер Оксана Василян вже більше семи років займається шовковою флористикою. Винайшовши власну техніку, за цей час майстриня виготовила із тканини та інших матеріалів сім стилізованих квіткових колекцій. Пані Оксана зізнається: останнім часом бажаючих підкреслити свій оригінальний образ ексклюзивними прикрасами в Ужгороді побільшало.

Оксана ВАСИЛЯН, флордизайнер

Конечно, они созрели, но, единственное, что у них очень мало информации. Часто мне встречаются люди, которые говорят, почему, почему мы не знали вас раньше я бы такое хотела. К сожалению, очень мало информации.

Дизайнер вміло та легко працює з шовком, не боїться експериментувати з кольорами та прагне й надалі розвиватися у творчості.  Зокрема, впродовж останніх двох років ужгородка взялася виготовляти ще й жіночі прикраси в етно — стилі а також створила  три колекції дитячого одягу. Останню з них, що складалась із двадцяти двох костюмів —  нещодавно продемонструвала у столиці України.

Оксана ВАСИЛЯН, флордизайнер

Последняя коллекция Алиса — детская, там было 22 платья. Меня пригласили показать на конкурсе мини мис Украина. Это боххо стиль, который, для себя определила, что одежда должна расти с детьми. То есть жалко покупать какое-то любимое платья, носить одно лето, намного лучше, когда есть еще какие-то вариации, и с тем надеть, и с тем надеть. То есть, менять какие- то образы,   имея всего несколько вещей с коллекции.

Це дитяче вбрання шила тільки з натуральної тканини – льону та хлопку – переконує дизайнер. Крім того, старалася, аби одяг для малечі був максимально зручним та практичним.

З творчими планами на майбутнє дизайнер не поспішає ділитися. Проте, запевняє, нині активно працює над тим, аби порадувати ексклюзивним авторським вбранням не лише найменших ужгородок, а й їхніх мам.

Оксана Василян, флордизайнер

Есть кое-какие задумки. Надеюсь, что я и дальше буду делать детскую одежду. Хотелось бы сделать, как минимум я скажу не о планах, а о желаниях: какую — то коллекцию family look, когда мама и дочка в одном стиле. Это у меня прямо идея фикс, и как минимум одну такую работу я сделаю. Надеюсь, это будет даже с фотографиями хорошими.

Для ефективної реалізації цих та інших творчих ідей для ужгородського дизайнера важлива співпраця у тандемі з фотографами, які готові спільно з майстринею дивувати поціновувачів прекрасного ексклюзивними та вишуканими.