Подробиці

Світлана Йовенко – молода мама, успішний фітнес-тренер та засновниця власної лінії в’язаних аксесуарів. У неї справжня спортивна родина. Для дворічної донечки батьки є найкращим прикладом. Уже змалку привчають її до здорового способу життя.

Світлана ЙОВЕНКО, мама, фітнес-тренер, хенд-мейдер

Спортом я займаюся з 2013 року. Чесно кажучи, пішла туди за хлопцем, який мені подобається. Тепер це мій чоловік. Воно, скажем так, сильно затягує. І ти якщо бачиш через певний проміжок якийсь результат, тобі хочеться ще більше, ще більше, ще більше.

До народження доньки Світлана разом з чоловіком брали участь в обласних змаганнях з бодібілдингу. Зайняли призове третє місце. Під час вагітності спортом майже не займалася. Однак, тільки дитині виповнився місяць, одразу пішла на тренування.

Світлана ЙОВЕНКО, мама, фітнес-тренер, хенд-мейдер

Далі був декрет. Але перша моя думка після декрету була, малечі буквально був місяць. І я вже кричала, що я йду в зал, бо я хочу, бо я заскучила. Я це люблю, мені це подобається, мені це приносить якісь сили, натхнення, задоволення, від того, як я виглядаю, як я можу виглядати.

Світлана – не з тих жінок, які можуть довго засиджуватися вдома. Зараз тренується майже кожного дня. Окрім того проводить і групові фітнес-заняття для жінок. Зізнається – знайти час можна для всього, чого ти дійсно хочеш.

Світлана ЙОВЕНКО, мама, фітнес-тренер, хенд-мейдер

Щоб це все поєднувати треба просто скорегувати собі час. Тобто я знаю, що в мене понеділок, середа, пятниця в такий-то час я маю бути в залі. Малечу відвела, є заняття по дві години. І я якраз за ці дві години встигаю побути тут в залі. Плюс у мене є помічники: чоловік, бабусі обидві з задоволенням завжди з нею сидять. Так що в цьому немає зовсім проблем.

Ще однією пристрастю Світлани є в’язання. Це захоплення з’явилося також під час декретної відпустки. Спочатку рукоділлям займалася у вільні хвилинки, коли дитина спала, або під час прогулянок.

Світлана ЙОВЕНКО, мама, фітнес-тренер, хенд-мейдер

Вязати я знаю ще з дитинства. У мене мама вяже і ми з сестрою всю дорогу ходили у в’язаних речах від мами. Є у мене племінниця старша і вона каже, чи зв’яжу я їй хомут. Тоді тільки вони в моду входили. Кажу: ну давай я попробую. Спиці я в руках тримала та попробую. Вона подивилася, я звязала. Ой сподобалось, сподобалось. Вона пішла в школу. Дівчата починають питати, а звідки такий. Ну так і началися перші замовлення.

Починала з дитячих шапок, пов’язок та шарфів. Зараз виготовляє і дорослі речі. Популярними є так звані family-луки.

Світлана ЙОВЕНКО, мама, фітнес-тренер, хенд-мейдер

Це шапочка з двойним отворотом. По фасончику вона така махнатінька. Вона красиво підходить дівчатам з вузьким лицем. Щоб воно хоч трошки якогось обєму додавала. Вообще, перед щапками самими у мене були повязочки. Як на мене, це аксесуар на осінь саме те. Якщо шапку ще не хочеш одягати, у тебе все якийсь хвостик, у шапку не влазить. А так ти одів, вуха прикриті і всьо. Для діток я от обожнюю всі ці речі, ці квіточки, завязочки, повязочки.

Не зважаючи на таке насичене життя, основною в її житті є роль мами. Своїм прикладом Світлана показує іншим жінкам, що навіть після пологів можна залишатися в русі, займатися улюбленою справою і при тому виховувати дитину.