Подробиці

У кожного є своє робоче місце. Андрій працює барбером. Зараз це професія людини, якій сучасний чоловік сміливо може довірити свій образ: стрижку, оформлення вусів, бороди або побалувати себе королівським голінням. наш клієнт допиває каву і готується до зміни образу.

Головні інструменти барбера – досвід та оригінальне втілення ідей клієнта. Як правильно зробити стрижку Андрій розповідає у процесі зйомки.

Андрій ДОЛГОНОСОВ

барбер

У багатьох проблема з формою. У чоловіків повинен бути тут прямокутник, а ззаду повинна бути закруглена форма. Ми домовились з Віктором, що волосся тут трошки залишимо, яке відросте і створюватиме ідеальну форму. А тут ми здійснюватимемо перехід з нуля.

Миття голови чи стрижка чоловіків для Андрія — звична та улюблена справа. Зараз він у цьому дійсно професіонал і справжній фанат своєї роботи. До перших кроків у професії завжди ставиться по філософськи та з гумором їх згадує.

Андрій ДОЛГОНОСОВ

барбер

Перше стрижка була жахливою. З моїм клієнтом ми вчилися у одній школі і мені буо дуже соромно, що він усім розкаже, як я його погано постриг.

Раніше перукарями були переважно дівчата, але зараз ситуація різко змінюється. Чоловіки теж хочуть стежити за своєю зовнішністю. і все частіше звертаються до послуг так званих барберів. У свою чергу Андрій акцентує свою роботу тільки на чоловіках, адже, за його словами,  з жінками трішки складніше.

Андрій ДОЛГОНОСОВ

барбер

Для хорошого перукаря робочий матеріал — це не лише ваше волосся. Справжній спеціаліст сприймає клієнта з голови до ніг. Завжди знайде варіант, як поєднати діловий стиль і мужність.

Андрій ДОЛГОНОСОВ

барбер

 Професія Андрія схожа на роботу художника; він багато фантазує і створює на вашій голові своєрідні шедеври. А ще майстер зачіски виконує роль лікаря, який піклується про стан вашого волосся.

Андрій ДОЛГОНОСОВ

барбер

Цікаво, що Андрій за освітою психолог. Це є неабияким козирем у його професії, позаяк комунікація між клієнтом та майстром завжди присутня.

Андрій ДОЛГОНОСОВ

барбер

А поки в світі є такі потужні люди, які в будь-яких ситуаціях продовжують шукати себе, доти наша нація завжди буде успішною. І тут річ не тільки у зачісці.