Подробиці

Сонячне «дерево» виросло місяць тому у селищі Воловець. Та мова іде не про рослину. Так місцеві називають лавицю, обладнану сонячними батареями, що розмістили у центрі населеного пункту. Місцеві та туристи вже встигли оцінити таке енергетичне «ноу- хау».

Сонячні панелі, металевий каркас, невелика полиця, кілька розеток та дерев’яні сидіння. Така незвична конструкція в центрі Волівця увагу привертає відразу. Енергетичне «дерево» — так назвали цю конструкцію місцеві. Воно може виробляти електроенергію у кількості, достатній для заряджання невеликих гаджетів. Користуватись ним можна і вдень і вночі. Таке ноу-хау вже оцінили як місцеві так і приїжджі.

З використанням таких технологій можна створювати цілі енергетичні “ліси”,що могли б слугувати джерелом електричного струму для будь-яких об’єктів. Приміром, освітлювати вулиці,тощо. У селищній раді над цим вже замислюються, та, поки, це питання часу.

Оскільки такі об’єкти -задоволення з дешевих. Перше енергетичне «дерево» знаходиться під пильним наглядом камер відеоспостережння. Та, на щастя, жодних намагань його зламати поки не було.