Подробиці

Амбітний футбольний клуб «Минай» із нового сезону офіційно змінив головного тренера. Ним став Ігор Харьковщенко — вихованець одеського футболу, який добре знайомий закарпатським вболівальникам. Пан Ігор протягом трьох років працював у штабі головного наставника ужгородської «Говерли» В’ячеслава Грозного. Завдання на сезон «Минаю» – великі. Передусім наразі братимуть участь у Зимовій першості області, виступатимуть також у Кубку Закарпаття. Втім, остаточного рішення щодо заявки на Чемпіонат області ще не прийняли. Розглядають можливість концентрації виключно на Всеукраїнській першості.

Валерій ПЕРЕСОЛЯК

президент ФК «Минай»

Граємо у аматорському ЧУ, але у наступному сезоні плануємо заявитися у Другу лігу. І тому нашим адміністративно-менеджерським складом було прийнято рішення змінити наставника. Переглянувши кілька кандидатур, зупинилися на кандидатурі Ігоря Харьковщенка, який має досвід і гри, і тренувань на професійному рівні України, і закордону. Він знає наших футболістів закарпатських,знає традиції і ставлення закарпатців до футболу, знає багатьох футболістів, які на сьогодні грають у Минаї.

До призначення у лави «Минаю», Ігор Харьковщенко працював в Одесі. Запрошення тренувати команду на Закарпатті прийняв як виклик спробувати себе у роботі на іншому рівні.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

головний тренер ФК «Минай»

Хочется этот вызов принять и сделать результат. Каждую игру нужно выходить, да, тяжело, потому что они под нагрузками, но нужно выходить и выигрывать. Такая основная задача для команды. Радует, что команда за то короткое время, что я с ними работаю, услышали меня, добавили чуть-чуть в том, что я их просил на тренировках. Такое бывает редко. Тренер только на до поля может подсказать, а на поле они выходят – и все зависит от них. Поэтому нужно выходить бороться, быть лидерами. Надеюсь на опытных ребят, что они будут помощниками и мы будем решать серьезные задачи.

Уже у квітні стартує друге коло аматорського Чемпіонату України з футболу. Наразі закарпатський клуб посідає третю сходинку турнірної таблиці своєї групи. У перспективі «Минай» планують заявити до участі у Другій лізі Чемпіонату України.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

головний тренер ФК «Минай»

Все команды нужно уважать. Но у нас собраны по именам футболисты, что нам нужно выходить и показывать, решать свои задачи. Мы будем играть в свой футбол, перед ребятами будут ставится определенные задачи на конкретную игру. Нужно иметь на каждую игру отдельную схему, когда выйдем на немного другой уровень – нужно играть не одинаковом стиле. Менять схемы, будем пробовать учить, менять.

Ігор Харьковщенко уже був представлений команді та розпочав роботу з футболістами. Наразі розробляють схеми як тренувань, так й ігор. Як зазначив головний тренер, необхідно підсилити кілька ліній та знайти потужного нападника. Втім, усе – у процесі роботи, якої у минайців буде чимало. Адже в усього колективу одна ціль – розвивати футбол в області та якнайкраще представляти Закарпаття на всеукраїнській ниві.