Подробиці

Цього сезону на професійній футбольній карті України Закарпаття буде представлене одразу у двох лігах. Так, «Минай» за підсумками успішних виступів у минулому році, підвищився у класі та боротиметься у Першій лізі. А от новачок професіоналів – ФК «Ужгород» отримав атестат на участь у Другій.

Тож, на стадіоні у Минаї провели справжнє закарпатське дербі. У рамках підготовки до сезону «минайці» зіграли з «ужгородцями» товариський спаринг.

І якщо у першому таймі м’ячі у сітці воріт не побували, то у другому гра пожвавилася. Тренерські штаби обох колективів експериментували зі складами, аби награти успішні схеми.

Два голи, які стали переможними у поєдинку, були забиті один за одним протягом кількох хвилин. Спочатку у воротах ужгороців розписався Максим Гавриленко – 1:0.

Буквально за дві хвилини Василь Пиняшко на швидкості увірвався у штрафну і пробив у дальній кут – 2:0.

У відповідь новоспечені представники Другої ліги голів так і не забили. 2:0 на користь «Минаю». Обидва колективи серйозно налаштовуються на сезон, аби успішно представляти область на всеукраїнському рівні.

Михайло КОПОЛОВЕЦЬ

футболіст, спортивний директор ФК «Минай»

Я думаю, що для нас, для області – це велика подія. Це також і новий виклик. У нас є чимало хлопців, які ніколи на такому рівні ніколи не грали. І це для них чудовий шанс, щоб наші закарпатські пацани у майбутньому грали у вищій лізі. Адже вони бачать, що це все не десь там далеко, а реальність тут і зараз. Тут буде важче, адже у Першій лізі багато класних команд. Наприклад, спілкуюся із «Рухом», Винники. Там класна база, колектив, всі умови є. Втім, результат не завжди високий. А все тому, що рівень команд сильний. Але і ми в Першій лізі так просто не здамося, ще підсилимося. Будуть і сюрпризи, як завжди.

Розпочне «Минай» свої виступи у Першій лізі домашнім матчем із «Прикарпаттям» уже 27 липня, а «Ужгород» чекає остаточного затвердження календаря Другої ліги.