Подробиці

Голова закарпатського осередку партії «Солідарність»- БПП», народний депутат України Валерій Пацкан прокоментував виборчу і поствиборчу ситуацію в області та місті. Наголосив, «Солідарність» не вважає, що вибори вона програла. Хоча і визнає, не таких результатів вони очікували. Хотіли перезавантажити як місцеву, так і обласну владу новими політиками. Але вдалось плани виконати лише на 25 відсотків. Без підкупу виборців, без маніпуляцій і без використання адмінресурсу. Водночас політик зауважує, в середині партії все спокійно – нема жодних серйозних конфліктів.

Валерій ПАЦКАН

Народний депутат України, голова закарпатського осередку партії «Солідарність»- БПП»

Може хтось і хоче пересваритись. Я буду відстоювати позиції команди. Мене не цікавить чиїсь власні інтереси. Мене цікавить, щоб в Закарпатті відбулось перезавантаження політичних еліт. На превеликий жаль, ці вибори показали. Що нам вдалось перезавантажити місцеві політичні еліти лише на 20-25 відсотків.

По кампанії Єдиного Центру. Нас зараз всі намагаються зіштовхнути лбами і та шоу-програма, яка туту зараз відбувається в Закарпатті грає на користь лише Віктору Балозі.

Я проти будь яких мітингів, тому що це дестабілізація в Закарпатті, і це підіграш під Віктора Балогу. Це моя позиція.

Розповів політик і про те, як він опинився разом із мітингуючими у фойє облдержадміністрації, коли ті вимагали пояснень від Геннадія Москаля.

Валерій ПАЦКАН

голова закарпатського осередку партії «Солідарність»- БПП»

Наче хтось там розказує, що Пацкан закликав когось кудись йти. У нас була домовлена зустріч з Геннадієм москалем на певний час. Я під’їхав до обласної адміністрації. Я піднявся наверх. Щоб не було агресивних дій з боку деяких кандидатів, щоб не було провокацій проти того ж Москаля з боку людей прихильників Віктора Балоги. Тому що це все потім може зіграти проти нас і розколоти команду. Я думаю, що Москаль не зорієнтувався. Йому хтось неправильно подав інформацію, або так хотів зробити. Як хотів, так зробив. Звинувачувати нікого я не буду.

Через масовий підкуп голосів Солідарність в міській раді буде представлена лише 5 депутатами. Розраховували не менше, ніж на 10.

Валерій ПАЦКАН

голова закарпатського осередку партії «Солідарність»- БПП»

Ми зараз має дуже погану міську раду – різнополярну. Я не розумію, як зараз ці депутати зможуть голосувати. Хотілось би, щоб вони голосували в частині тих питань, які будуть стосуватися забезпечення життєдіяльності Ужгорода. Їм треба знайти якийсь компроміс. Але це група осіб, які постійно між собою боролися. На 50 відсотків у нас криміналітет буде представлений в ужгородській міській раді.

В обласній раді за попередніми підрахунками блок Петра Порошенка Солідарність матиме 16 депутатів.