Подробиці

Ось так вітала публіка новоспеченого Чемпіона Європи із кікбоксингу. Ним у розділі лайт (вагова категорія до 69 кг) став ужгородець Іван Зарева. Хлопцеві 15-ть і юніорський титул чемпіона Європи – один із найвагоміших у чималому списку перемог закарпатця. Окрім золота у лайті, Іван завоював ще і бронзову нагороду у кік-лайті.

Іван ЗАРЕВА

Чемпіон Європи із кікбоксингу WAKO

До цього чемпіонату Європи треба було підготуватися, підійти ретельно. До цього я виграв чимало чемпіонатів та кубків, виграв Чемпіонат України. Також було багато зборів, отримав досвід – мені це допомогло. У мене було 7 суперників: хорват, австрієць, представник Боснії та Герцоговини, італієць, угорець, поляк та болгарин. З болгарином було найтяжче: це був фінал, я був на нервах весь уже, треба було зібратися, але все вийшло, хоч бій був і складним.

В угорському місті Дьор на головних стартах континенту участь взяли майже 2 тисячі кікбоксерів із 39 країн. За 5 днів Іван Зарева провів 7 поєдинків. А у фіналі на останніх секундах перемогу вирвав у болгарина. Це історична звитяга: Іван привіз на Закарпаття титул, якого у цьому виді єдиноборства, в області не було понад 20 (!) років.

Анатолій ПЕРЦЕВ

президент Закарпатської федерації кікбоксингу WAKO

Іван уже 4 роки Чемпіон України. І от перша ластівка – мажмо титул Чемпіона Європи. Минулого року ми їхали на Чемпіонат світу в Італії, успішно подолали суперників, але зупинилися за крок до фіналу та нагород. Нічого, зчепили зуби, зібралися, рік посилено готувалися і уже їхали вигравати. Кожен бій був складним, доводилося вигризати до кінця. Адже ніхто не хотів програвати, тому працювали до останньої секунди.

Пробитися в основний склад національної збірної України було непросто, але своїми перемогами Іван довів: заслуговує на це місце. Зізнається: емоцій після перемоги не стримував, першою із новим титулом хлопця привітала мама. Але переможний бій, поки що, показувати їй не наважується.

Іван ЗАРЕВА

Чемпіон Європи із кікбоксингу WAKO

Я дуже зрадів! Спочатку наприкінці бою спочатку мені відняли бал, потім супернику відняли, побачив, що у мене є шанс, зібрався і допрацював ці 4 секунди до золота. Неймовірно зрадів. Мама привітала перша, тата дома не було, а мама з братом та сестрою вітали. Трохи відпочив, підтримую форму зараз, адже попереду нові старти, змагання, а відповідно – нові цілі. Буду іти до своїх цілей.

Одразу після приїзду із Угорщини, Іван повернувся до навчання у школі та до щоденних тренувань. Привітали ужгородського кікбоксера та його тренерів і на обласному рівні. Наразі ж на меті відновлення сил та форми, а згодом будуть думати про майбутні старти. Найближча ціль – титул чемпіона світу.