Подробиці

Глибоку наукову інтеграцію з Євросоюзом передбачено Угодою про асоціацію України з ЄС. Так, рамкова програма з фінансування науки та інновацій із загальним бюджетом близько 80 мільярдів євро, розрахована на 2014 – 2020 роки. У рамках «Горизонт 2020» 83 українські вищі навчальні заклади, дослідницькі структури та приватний сектор отримають на реалізацію їхніх проектів понад 17 мільйонів євро (дані лютого 2018 року). Цю приємну статистику повідомили у представництві ЄС в Україні.

Тож,  у студії програми «На шляху до Європи» поговоримо про успішний досвід цієї роботи (у рамках «Горизонт 2020» та ін. міжнародних проектів) в Ужгородському національному університеті.

Наші гості  — Таїсія Симочко, керівник національного контактного пункту з досліджень та інновацій «Горизонту 2020» та Надія Бойко, доктор біологічних наук, професор УжНУ

Даний матеріал був підготовлений в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Зміст відеопублікації є виключною відповідальністю відеопорталу Uzhinform і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.