Подробиці

У літнє міжсезоння ФК «Минай» підписав чимало іменитих футболістів. Так, серед них – Ігор Ощипко, Петро Стасюк, Анатолій Нурієв та Максим Гавриленко. Втім, справжній інформаційний бум спричинила поява у лавах «біло-синіх» уже легендарного закарпатського футболіста Василя Кобіна. Він був гравцем львівських «Карпат», харківського «Металіста», донецького «Шахтаря» та зіграв 11 ігор за національну збірну України. Продовжить же кар’єру вдома, на рідному Закарпатті.

Василь КОБІН

гравець ФК «Минай»     

Я сам закарпатець і, безумовно, стежу за розвитком футболу в області, чудово знаю про «Минай». Від президента клубу надійшла пропозиція спробувати зіграти за закарпатців. Я йому вдячний, що він запросив мене у команду. У «Минаю» багато амбіційних цілей і задач, клуб хоче рости і прогресувати. Це команда із мого рідного краю. радий тому, що такий колектив з’явився у професіональному футболі. Тому я погодився допомогти «Минаю» рости у професійному плані

Президент клубу Валерій Пересоляк озвучив завдання  «Минаю» на цей ігровий сезон: перемагати у кожній грі, поборотися за лідируючі позиції у Другій лізі та пройти якомога далі у Кубку України.

Валерій ПЕРЕСОЛЯК

президент ФК «Минай»

Із таким кадровим потенціалом та таким командним духом які можуть бути плани і завдання? Звичайно, найбільші.  Наша команда може впевнено претендувати на перші місця. Можливо, навіть, на місце лідера у Другій Лізі. А чому б і ні? Ми для того маємо усі можливості, усі потужності. Будемо іти тільки уперед, зупинятися немає чого.  Щодо Кубку — так само. Вважаю, що маємо грати рівноцінно у обох цих турнірах. Якщо нам вдасться зайти якомога далі у Кубку, зможемо позмагатися із ще більш іменитими суперниками. Це виклик для нас, безумовно. Але, водночас, і підняття іміджу клубу. Якщо уже ставити перед собою мету, то якомога вищу

І налаштування на сезон у самих гравців та тренерського штабу – бойове.

Василь КОБІН

гравець ФК «Минай»

У «Минаї» зібрані гравці високого рівня. Залишилося свої уміння перенести на футбольне поле. І уже у поєдинках всеукраїнських змагань показувати свій рівень.  Не думаю, що у нас можуть виникати якісь глобальні проблеми. Як сказав президент, команда ставить максимальні завдання. Впевнений, що цей колектив може добитися перемоги у Другій лізі. Лише треба усім згуртуватися і працювати над спільною метою. Тільки наполеглива праця може принести результат. Одні слова нічого не дають, окремі виконавці нічого не дають, тільки спільні дії та командна робота можуть призвести до бажаного результату. І у такому випадку можна виконати усі поставлені завдання.

Василю Кобіну офіційно передали ігрову форму «Минаю» під 99 номером. Футболіст зіграв свою першу гру за закарпатську команду. Щоправда, візаві — вихованці минайської ДЮСШ. Юних футболістів  розділили на дві команди, капітанами яких стали сам Василь та не менш відомий Михайло Кополовець. Вони провели майстер-клас для наймолодших і позмагалися на полі. Співпадіння чи ні, але саме команда Кобіна здобула символічну перемогу.