Подробиці

Понад 70 спортсменів з Ужгорода, Хуста та Тячева взяли участь у відкритому чемпіонаті міста з бойового самбо. Клуб «Спорт-Лідер» організовує такого роду змагання щороку. Кращі спортсмени чемпіонату зможуть поборотись за медалі на всеукраїнському рівні. Під час відкриття чемпіонату президентом СК «Спорт-Лідер» було вручено подяки за всебічну підтримку у розвитку бойового самбо, молоді та спорту в Ужгороді.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Вже стало доброю традицією щорічно проводити подібні турніри в цьому комплексі клубу «Спорт-Лідер». Мене захоплює почуття гордості: я дивлюся на цих маленьких діток і хочу в першу чергу подякувати їхнім батькам за те, що вони не бояться, що віддають своїх діточок займатися таким чудовим видом спорту. Серед інших видів спорту бойове самбо, я переконаний, спорт для самих справжніх сильних чоловіків.

Заняття цим видом спорту поєднують самозахист та виховання морально-вольових якостей.

Бойове самбо в Ужгороді активно розвивається близько трьох років. Наразі, тут працюють тренери з відповідною освітою. Клуб співпрацює з іншими спортивними організаціями області та Федерацією бойового самбо України. Спортсмени починають показувати результати – в клубі вже є кілька призерів змагань всеукраїнського рівня.

Євген МОЛНАР, президент спортивного клубу «Спорт-Лідер»

Щороку збільшується кількість діток, а також хлопців дорослого віку. Ца цей час у нашому клубі займається близько 35 дітей віком від 5 до 9 років. Є також юніорські і старші групи. Але на цей момент ми робимо акцент на дітках, так як з маленького віку можна виховати справжнього спортсмена і справжнього чемпіона.

Молоді спортсмени на таких змаганнях здобувають досвід, навчаються перемагати себе і розвиватись.

Олександр ДОРОГІН, старший тренер СК «Спорт-Лідер»

Рівень з кожним роком у нас росте. Якщо три роки тому ми лише почали розвиватися і у нас були лише юні недосвідчені спортсмени, то зараз, спробувавши себе на декількох змаганнях, чемпіонатах та турнірах всеукраїнського рівня, вони набралися досвіду і можуть працювати на вже більш кращому рівні.

Відкритий чемпіонат Ужгорода щороку збирає все більше учасників та глядачів.

Кирило НЕЧИПОРУК, глядач

На цих змаганнях я вже втретє і, слава Богу, можна помітити, що учасників з кожним роком все більше. Це дуже радує. Подяка батькам, які переживають за своїх дітей і прививають їм любов до спорту змалку.

Михайло ЦИЦА, батько учасника

На змаганнях ми буваємо часто. Були і в Хусті, і тут були змагання. Мій син менший виступає тут. Я дуже задоволений, дуже цікаво, дуже організовано.

Після завершення поєдинків спортсменам вручили медалі, грамоти, грошові премії а також кубок за перемогу в командному заліку.

Євген РУСАЛЮК, учасник змагань

Я люблю цей вид спорту тому, що я люблю боротися і отримувати нагороди.

Олександр СУКОВИЧ, учасник змагань
Дуже позитивні враження. Не дарма тренувався – отримав перше місце. Це взагалі не легко бо тут один бій п’ять хвилин, а в залах проводимо по два рази на день. Це все через піт, сльози, кров буває. Треба іти на наступні змагання.

СК «Спорт-Лідер» продовжить підготовку до наступних змагань на Закарпатті та до всеукраїнських турнірів.