Подробиці

Традиційно в Ужгороді мас-медійники краю до свого професійного свята проводять змагання із міні-футболу. Кубок Чемпіона футбольного турніру є перехідним. Цього року за звання кращих боролися шість команд: редакція газети «Спорттайм», збірна угорськомовних журналістів Hungarica, колективи телеканалів «21-го» та «UA:Закарпаття», журналісти Берегова та онлайн-видання «Лобда». Змагання тривали у двох групах, регламент матчів: 2 тайми по 10 хвилин.

Володимир ТАРАСЮК

заступник голови Закарпатської організації НСЖУ, співорганізатор змагань

Традиційний журналістський турнір до медійного свята, цього року бере участь 6 команд, це приємно. Тенденція до стабільності підтримується, кількість команд незмінна, знаходяться журналісти, які займаються руховою активністю, грають у футбол і це приємно. Уже навіть перша гра показує, що турнір буде результативним, команди прагнуть забивати голи, стараються.

Принципова боротьба тривала в обох групах. У змаганні за 5-6 сходинку у серії пенальті збірна «Hungarica» переграла «UA:Закарпаття». А трійку призерів замкнули журналісти Берегова, які здолали телевізійників із «21-го». Беззаперечними лідерами груп, які боролися за головний трофей до Дня журналіста, стали «Лобда» та «Спорттайм». У груповому етапі спортаймівці забили у ворота суперників 10 голів в 2 матчах, а онлайн-медійники – аж 16-ть.   У фіналі із рахунком 2:1 перемогли хлопці із найбільш футбольного видання – «Лобда». Дублем відзначився засновник сайту – Яромир Лобода. Цей Кубок переможців команда забирає другий рік поспіль, і аби залишити цей перехідний трофей у себе назавжди, хлопцям потрібно тричі поспіль тріумфувати, залишився – рік.

Яромир ЛОБОДА

гравець команди «Лобда», переможець турніру

У першу чергу вітаю усіх з професійним святом! Також дякую гравцям і вболівальникам, які прийшли – тому що погода хороша, приємно. І приємно завжди перемагати, зокрема завдяки єдності та підтримці вболівальників. Тому позитивні хороші емоції. Маємо великий стимул залишити цей кубок у себе назавжди. Цього року відсутній наш лідер, капітан – Тарас Галушка. Цю перемогу присвячуємо йому.

Визначили також наймолодшого та найстаршого учасника змагань. Найбільш юному футболісту із Берегова усього 14-ть, в той час як найдосвідченішому – 69-ть і він брав участь в усіх 18-ти турнірах. Усі команди футболістів-медійників отримали грамоти та символічні подарунки, трійка призерів нагороджена також медалями і кубками.