Подробиці

Ужгородська футзальна ліга завершила другий ігровий сезон. Цьогоріч формат змагань був дещо змінений. 32 команди розділили на три групи: Суперліга, Вища та Перша ліги (остання, у свою чергу, була поділена на дивізіони «А» та «В»).

На офіційному підбитті підсумків нагородили кращих в усіх підгрупах: воротарів, бомбардирів, гравців та арбітрів. Окремою відзнакою нагородили і спортивного журналіста Тараса Галушку.

Який уже другий рік поспіль висвітлює матчі футзальної ліги. Іноді непомітно, Тараса можуть не помічати, але завжди з’являються якісні матеріали.

У першій Лізі «А» третіми фінішували хлопці з «Фенік са», срібло у «Трактора», а золоті нагороди виборола команда «Тімвір». У дивізіоні «В» «Рятівник» забирає бронзу, долю першого місця вирішували між собою Перечин та УТЕІ. У підсумку, саме футзалісти ужгородського торгівельно-економічного інституту вибороли золото.

Владислав МИХАЙЛОВСЬКИЙ

гравець команди «УТЕІ»

 Запорука – це бажання. Буде бажання – буде усе. А далі, якщо не вистачає якоїсь техніки чи фізики, то це буде з часом. Навіть пошкодували, що не брали участь у першому сезоні, десь покліпали, десь пропустили реєстрацію. Але зараз наздогнали, будемо на наступний сезон. Найбільше запам’яталась команда Перечина, ми з ними грали вирішальну гру за перше місце. Ми першу гру їм програми 5:1, конкурентна боротьба з ними була, а  потім фортуна була на нашій стороні. Чемпіонство наше.  

У Вищій лізі тріумфували футзалісти команди «Олімпік», «УжНет» задовольнився сріблом, на третій сходинці – «Вікінг»

Сергій БІЛАН

тренер команди «УжНет»

Турнир на очень хорошем уровне, спасибо организаторам, которые на протяжении двух лет ведут этот турнир в Ужгороде. Думаю, скоро и профессиональная команда по футзалу будет в Закарпатье. Будем показывать хорошую игру и добиваться хорошего результата.   

Головна інтрига у Суперлізі перед останнім туром зберігалася лише у боротьбі за третю сходинку. У підсумку бронза дісталась команді «Медея». За золоті нагороди, як і минулоріч, боролися «Минай» та «Проспект». Втім, уже за кілька ігор до завершення чемпіонату саме «минайці» остаточно оформили чемпіонство, таким чином взявши у «проспектівців» реванш за минулий рік.

Костянтин БАГРІЙ

гравець команди «Минай»

Можна було видихнути ще за три тури до закінчення цього турніру. Можна порівняти із минулорічним УФЛ, попередній рік був початковий, створювалося усе тільки, було багато організаційних моментів. Схема також відрізнялася: спочатку групова система, потім Кубкова. Десь більше фарт був. А зараз можна було пройти усю дистанцію Чемпіонату, тут уже маєш два матчі, де один можеш виграти, інший – програти. Як у нас з «Проспектом» було. Тобто, так цікавіше.

Цьогорічні призери та переможці – визначені. Попереду ж в Ужгородської футзальної ліги підготовка до третього сезону. А там – і нові команди, і перспектива створення збірної із футзалу, яка у майбутньому представлятиме Закарпаття на Всеукраїнській арені.