Подробиці

Спорт для сильних духом і тілом. До Ужгорода титул Чемпіонки України зі змішаних єдиноборств ММА привезла Валентина Семаль. Найсильнішою дівчина стала у ваговій категорії до 48 кг, за рішенням суддів Валентина перемогла в усіх поєдинках.

Валентина СЕМАЛЬ

чемпіонка України зі змішаних єдиноборств ММА

Сам турнір тривав три дні, відбіркові змагання були у м. Буча під Києвом. А фінал – у столиці. Уже не вперше брала участь у Чемпіонаті України, власне це моя третя Україна, і тепер нарешті вдалося взяти золото. Змагання відбувалися за коловою системою, де я мала здолати своїх суперниць по черзі. Кожен бій тривав три раунди по три хвилини.

Дівчина ретельно готувалася до всеукраїнської першості, тренуючись із колективами в Ужгороді. Валентина Семаль тренує дитячі групи із шидокан-карате. І саме навики у цьому виді спорту допомогли спортсменці здобути золото у ММА.

Валентина СЕМАЛЬ

чемпіонка України зі змішаних єдиноборств ММА

Шидокан – це універсальний вид спорту, поєднує ударну та борцівську техніки. Саме тому наші спортсмени мають змогу виступати у різних видах бойових мистецтв. Окремо, наприклад у грепплінгу, окремо в ударних змаганнях (карате, кікбоксинг), а також у змішаних стилях. Вивчаємо як удари, так і боротьбу. І от завдяки цьому я і змогла не просто взяти участь у ЧУ, але завдяки навикам, ще і перемогти у турнірі.

Загалом, участь у Чемпіонаті взяли понад 150 бійців зі всієї України, які боролися за право називатися кращим у своїх вагових категоріях. За підсумками цієї першості буде сформований новий склад національної збірної зі змішаних єдиноборств ММА.

Валентина СЕМАЛЬ

чемпіонка України зі змішаних єдиноборств ММА

Вигравши цей турнір, кожен чемпіон має змогу представляти Україну на Чемпіонатах Європи та світу. Спочатку будуть континентальні змагання – це буде у червні в Італії. А всесвітні – у листопаді у Бахрейні. Наразі ще невідомо, куди саме мене делегують. Але міжнародні змагання цього року, принаймні одні, мене очікують точно.

Варто зазначити, що на минулій світовій першості збірна України посіла третє загальнокомандне місце. І це – найкраща мотивація покращити результат у майбутньому. Наразі Валентина Семаль продовжує активно тренувати дитячі групи, при цьому ретельно готується до власних міжнародних змагань.