Подробиці

До Ужгорода – із перемогами. Дзюдоїст Лев Смагін протягом місяця виборов два титули Чемпіона України. Спочатку став найсильнішим у своїй ваговій категорії (73 кг) на змаганнях юнаків до 23 років у Сумах. І уже за кілька тижнів у спортивному комплексі «Олімпія+» у Дніпрі піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу серед дзюдоїстів U21. Варто зазначити, що за титули у різних вагових категоріях змагалися 375 спортсменів із 23 регіонів України.

Лев СМАГІН

Чемпіон України з дзюдо U21 і U23

Я дуже радий, адже відібрався першим номером до збірної команди України. За місяць до ЧУ до 21 року, я став Чемпіоном України серед спортсменів до 23 років. Отакий і був у мене шлях. Але до 21 року змагання були складнішими, адже більше суперників. Це стимулювало мене більше працювати, адже тепер більша увага до мене прикута як до 1 номера, більша відповідальність на мені. І я маю показувати якнайкращий результат, зокрема на Кубку Європи.

Сильні конкуренти та напружені зустрічі, але результат — найвищий! До такого здобутку спортсмен Ужгородської районної федерації дзюдо та студент Ужгородського національного університету йшов впевнено та цілеспрямовано. Як зазначає тренер Лева, Дмитро Смагін: характер переможця та прагнення розвиватися у вихованця є, тому навіть на тренуваннях викладається на повну.

Дмитро СМАГІН

тренер Ужгородської районної федерації дзюдо

У нас режим тренувань був по 2 заняття на день, тут вдома. Тут тренували ОФП, більш технічна підготовка. Потім ми були на зборі у Конча-Заспі, де тренувалася доросла збірна України. Щодо турніру що 23 років, то там відбору до збірної не було. Адже чемпіонат Європи відбудеться у росії, а збірна України туди не їде. Престижно здобувати звання Чемпіона України, тепер серед 21-річних спортсменів маємо шанс потрапити на ЧЄ у Фінляндію та ЧС у Марокко. Ще маємо етапи Кубків Європи, на яких теж гідно потрібно себе представити.

Варто зазначити, що Чемпіонат України визначив претендентів для участі у відбіркових Кубках Європи, за результатами виступів у яких і буде сформована команда, що захищатиме честь країни на чемпіонатах світу і Європи. У категорії юнаків до 21 року Лев Смагін упевнено виборов перше місце у національному заліку та братиме участь у Кубках Європи.

Лев СМАГІН

Чемпіон України з дзюдо U21 і U23

Я часто їжджу на збори у різні країни Європи – як зі збірною України, так і сам. У цьому мені допомагає Ужгородська районна ДЮСШ та президент клубу Валерій Пересоляк. Готуюся до Кубків Європи, які почнуться із літа, а також відбір на ЧЄ і ЧС. Хочу залишитися у спорті, оскільки у мене це виходить – навіщо зупинятися?

Наразі чинний дворазовий чемпіон України продовжує щоденні тренування в Ужгороді. Менше ніж за місяць Лев Смагін знову змагатиметься на міжнародних турнірах, перший з яких – Кубок Європи — відбудеться в Австрії, у підготовці до головних стартів континенту та світу.