Подробиці

«ВелоЛідер» — свято велоспорту та здорового відпочинку для дітей та молоді уже вп’яте відбудеться в Ужгороді. Боздоським парком 4 травня кількома гонками проїдуться поціновувачі двоколісних. До участі у турнірі «ВелоЛідер» запрошують дітей, віком від 3 до 14 років, які не мають протипоказань для занять фізичною культурою та спортом, зі справним велосипедом (біговелом), справними гальмами та велосипедним шоломом. Основна мета заходу – залучення людей до занять спортом, популяризація здорового способу життя, привернення уваги до безпеки під час велопрогулянок містом; а також формування вело-інфраструктури і вело-культури в Ужгороді. Змагання проводитимуться окремо серед дівчат та хлопців у вікових категоріях у трьох локаціях: «Садок» (кільце 150-200 м.) — учасники від 3 до 8 років; «Школа заїздів» та «Крос-кантрі» для велосипедистів 7-14 років. Родзинкою цьогорічного турніру стане сімейна естафетна гонка «Тато, мама, я – Велосім’я». Реєстрація на гонки триватиме із 9 ранку, старт заїздів 4 травня об 11:00.

Микола ЩАДЕЙ

керівник велоклубу «Лідер», організатор змагань

Цього року буде ще одна додаткова номінація, окрім традиційних «кільця» для дітей, «технічна їзда» та крос-кантрі,  а також естафета сімейна. Ми вирішили урізноманітнити нашу дитячу гонку, аби привернути увагу і батьків також. Один із мотивів нашої гонки – це популяризація сімейного відпочинку. Перші 100 зареєстрованих учасників гарантовано отримають морозиво від спонсорів, будуть також велопризи. Запрошуємо усіх охочих у 5 «Велодідері»: 4 травня, Боздош, старт об 11:00.

 ВСІ деталі на сторінці facebook Велоклубу «Лідер» (https://www.facebook.com/groups/veloclublider/),  [email protected], 095-57-36-497.