Подробиці

Мукачево приймало етап Всеукраїнської дитячої «Ліги Миронюка» з фехтування на шпагах, турнір також провели на честь покровителя міста — святого Мартина.

Протягом двох днів на доріжки виходили близько 250 фехтувальників зі всієї України.  Турнір урочисто відкрили у День захисту дітей — 1 червня, у залі  Мукачівської ДСЮСШ.

Серед юнаків у категорії 2008-2009 р.н переміг Артем Мельник з Хмельницького, срібло поїде до Києва із Максимом Корчуком. Бронзу розділили львів’яни Максим Гула та Марк Цигиль.

У цьому ж віці серед дівчат золото виборола Валерія Свистун з Києва, другою фінішувала Поліна Спірідонова з Хмельницького. На третій сходинці — киянки Маргарита Ангарська та Лія Копчук. Вісімку сильніших змакнула ужгородка Поліна Васильченко.

Киянин Максим Микитенко переміг у віці 2006-2007 р.н., другим став Єгор Бубенок із Хмельницького. Третє місце розділили Даниїл Лукашов та Олег Микитенко із Києва. Десятку сильніших замкнув ще один ужгородець Станіслав Присяжний.

Вероніка Кравчук з Києва отримала золото серед дівчат 2006-2007 р.н., на срібній сходинці — львів’янка Анна Максименко. Бронзу розділили Поліна Харчина та Міра Юсеф з Києва. У вісімку увійшли й ужгородки — Юлія Фатула та Ксенія Куштан, які стали сьомою та восьмою відповідно.

Серед дівчат найменшої вікової категорії (2010 р.н.) перемогла киянка Ріта Ангарська, срібло отримала ужгородка Валерія Поліщук, а бронза у Емілії Кінчик з Хмельницького.

Ще один киянин Костянтин Богач переміг серед хлопців 2010 р.н. Другим став Себастіян Блонде (Київ). Третю сходинку поділили також кияни Єгор Калинюк та Єгор Пауков. Усього за крок до медалей зупинився ужгородець Володимир Кузьмик, який став п’ятим.

А от у категорії фехтувальників 2004-2007 р.н. тріумфували ужгородці. Так, серед хлопців перемогу святкував Даниїл Безкоровайний. Срібло поїде до Києва із Матвієм Ломоносовим. Бронзові нагороди розділили киянин Марк Августин та Ілля Чорногод із Хмельницького.

Золото до Ужгорода повезе Олександра Лазаренко, яка перемогла усіх суперниць у цій категорії дівчат. Другою стала львів’янка Софія Твердохліб. Третю сходинку розділили киянки Тетяна Вартиванова та Вероніка Кравчук.

Усі вісімки найсильніших нагородили пам’ятними сувенірами, футболками та медалями, трійка найсильніших отримала й цінні подарунки — сертифікати на купівлю бойового приладдя та грошові винагороди. Також на турнірі підбили й підсумки року Всеукраїнської Ліги Миронюка та нагородили 16-ки найкращих за рейтингом.