Подробиці

Граційні рухи, умілі танцювальні па та жага до перемоги. На шістнадцяті за ліком Міжнародні змагання Uzhgorod Open до обласного центру Закарпаття  з’їдуться кращі з кращих у танцювальному спорті. 21 та 22 квітня у двох залах СК «Юність» поборються танцювальні пари із 25 країн світу із трьох континентів.

Олександра МИШКО, організатор змагань з танцювального спорту «Uzhgorod OPEN»

Учасників буде дуже багато. Цьогоріч особливість буде така, що участь візьмуть спортсмени із США та Канади. Все як завжди: World Open по дорослим, WDSF по молоді, відкриті категорії, класифікаційні змагання, міжнародні. Для українських закарпатських пар, це хороша можливість побачити свій рівень на міжнародному рівні в рейтингу. Ми дуже гордимося, тому що такі змагання World Open Всесвітня федерація призначає два на країну, одні з них відбуваються в Ужгороді. Довіра Всесвітньої федерації до нас як організаторів дуже велика.

Другий рік поспіль до безпосередньої підготовки та організації однієї із наймасштабніших танцювальних подій України долучається і Ужгородський національний університет. Студенти головного вишу краю захищатимуть честь Закарпаття на танцювальному паркеті, крім того отримають досвід роботи стюардами та волонтерами заходу.

Мирослава ЛЕНДЬЕЛ, проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи

Це для нас велика честь і можливість долучитися до організації цього свята. По-перше, ми надаємо можливість нашим студентам бути волонтерами. Зустрічають іноземних гостей, суддів, супроводжують їх, разом перетинають кордон, надають інформаційну підтримку. Взагалі практикують володіння іноземної мовою, працюють також  стюардами для наших гостей, показують місто, супроводжують по залу, допомагають у  проведенні змагань. Це є найбільше танцювальне свято в Закарпатській області, одне із кращих змагань не тільки в Україні, а й у центральній Європі. Ми розмістимо рекламу нашого університету, долучимося до друку рекламної продукції цього свята. Ужнівців буде багато, разом спостерігатимемо за цим святом.

У рамках масштабного танцювального турніру відбудуться відкриті та класифікаційні змагання, а також в елітних видах програми: WDSF WORLD OPEN STANDARD & LATIN та WDSF OPEN YOUTH STANDARD & LATIN. У конкурсі візьмуть участь танцівники різного віку — від найменших — 5-річних — аж до сеньйорів. Крім того, показові виступи готує і наш колектив «Грація» — чемпіони «Формейшн».