Подробиці

До здорового способу життя залучають дітей в Невицькому на Ужгородщині. У селі діє футбольний клуб «Невицький замок», є своє поле і найголовніше — молоде покоління, яке обожнює спорт. Загалом на футбольному полі в Невицькому займаються близько 100 осіб. Вони формують кілька груп різних вікових категорій.

Іван МАТЬОВКА

керівник ФК «Невицький замок»

Побудована така вертикаль, що коли вони доростають до певного віку, вони мають можливість грати за юнаків у першості області і потім так само за дорослих. Діти двох груп займаються тричі на тиждень. Є підготовчі періоди, збори, коли вони готуються кожен день. Зараз ми проводимо заняття зранку, тому що так дітям комфортніше у зв’язку з погодними умовами. Щоб не було дуже жарко.

Хлопці тренуються залежно від вікових груп від 3 до 5 разів на тиждень. Також тут проводять домашні матчі Чемпіонату дитячо-юнацької футбольної ліги Закарпаття. Відділення, яке опікується футболом, в селі відкрили у 2011 році.

Мілан ГАРТМАНН

Директор обласної ДЮСШ фізкультурно-спортивного товариства «Україна»

Мир замаємося 6 років. Ми почали з маленьких діточок і ростемо. Потрохи наші вихованці виступають за команду «Невицький замок». Ми підписали з ними договір про співпрацю. Ми залучаємо нашу молодь, юнаків, для участі за юнацьку команду «Невицький замок».

У Невицькому прагнуть розвивати місцеву інфраструктуру. Уже 4 роки будують цілий спортивний комплекс. Для цього витратили понад мільйон гривень, ще близько 4 мільйонів потребують для завершення зведення об’єкту. Також на стадіоні збудували сучасну сцену і кухню. Тепер ще прагнуть реалізувати проект студії звуку. Її вартість становить 110 тисяч гривень. З них приблизно 90 тисяч Невицьке планує отримати від іноземних ґрантодавців. Для цього ГО «Допомога народу України» та молодіжна рада при сільраді подали ґрантовий проект до Карпатського Єврореґіону.

Михайло ЛАБА

сільський голова Невицького

Розглядається. І з 1 вересня вже мають заключити з нами договір на реалізацію. Це буде студія звуку. Буде повністю встановлена на цій сцені радіоточка, яка буде стаціонарною, буде для концертів, КВН, для футбольних матчів та інших заходів, які будуть проводитися на нашому стадіоні. Це буде закуплена вся необхідна апаратура та увесь інший інвентар, який супроводжує цю студію звуку.

Студія звуку — це один із п’яти ґрантових проектів, які реалізовують у Невицькому. Ще два перебувають на стадії розгляду. А крім усього іншого, на стадіоні потрібно забезпечити автоматизований полив футбольного поля.