Подробиці

Збірна України – чемпіони світу з футболу! Поки що у категорії юнаків U20,  а у збірній тріумфаторів, під керівництвом Олександра Петракова, грає і вихованець закарпатського футболу Сергій Булеца. Він забив вирішальний гол у півфіналі італійцям, а ще отримав індивідуальну нагороду – «Срібний м’яч» мундіалю.

Олександр ПЕТРАКОВ

головний тренер збірної України з футболу U20

Аби досягати великих результатів, потрібна перш за все здорова людина. А на Закарпатті якраз такі і народжуються, здорові, тут все цьому сприяє. Я Сергія знаю давно, він у нашій збірній уже 4 роки, побачив його у спортивному інтернаті разом із Денисом Поповим. Спочатку не брали його, адже він не виконував усі завдання, десь потрібно було поставити його у футбольні рамки. Він на мене ображався спочатку, сварилися по трошку. Але зараз подивіться, добре, що ми його ганяли. Він став одним із кращих футболістів у світі! Отримав срібний м’яч – таких футболістів у нас ще не було у нашій країні.

Футболісти збірної України вперше в історії стали чемпіонами світу U20. І цими днями тріумфатори мундіалю завітали на Закарпаття та привезли у край омріяний мільйонами трофей. Приїхали вони на запрошення ФК «Минай» на відкриття закарпатської Академії футболу, яку створили за підтримки Ужгородської районної ради. Наразі набиратимуть групи U15 та U17 для участі у дитячо-юнацькій лізі України. А здобутий українцями Кубок світу є головною мотивацією для вихованців ДЮСШ «Минай» та усіх юних футболістів.

Сергій БУЛЕЦА

Чемпіон світу з футболу U20

Дуже приємно, коли люди ходять на футбол, адже Закарпаття – футбольний край. Команда ще будується, все попереду.

Вадим КОСТЮЧЕНКО

віце-президент Української Асоціації футболу

Закарпаття заслуговує на великий футбол, впевнений: відкриттям таких футбольних академій – це фундамент, на якому будується майбутнє. Юнацькі, потім молодіжні, а згодом і національні збірні нашої країни.

Валерій ПЕРЕСОЛЯК

президент ФК «Минай»

Плануємо, що із осені наші команди U15 та U17 будуть брати участь у Чемпіонаті України з футболу.

Сергій БІЛАН

директор закарпатської Академії футболу

Академія із 1 серпня уже набирає людей, триває тренувальний процес, наразі тренуємося на стадіоні «Авангард», але у майбутньому Академія базуватиметься при ФК «Минай» на стадіоні у Минаї. Тож, запрошуємо усіх на оглядини.

Опісля урочистостей відкриття Академії футболу при ФК «Минай» (долучитися до якої можуть усі охочі, необхідна інформація є на сайті команди https://www.fcminaj.com), Сергій Булеца поспілкувався із юними футболістами, усі охочі могли зробити світлини із Кубком світу та переможцями, отримати автограф. Черга була чималенька – фотосесія тривала майже 2 години.