Подробиці

Із Японії – з поясом Чемпіона. Ужгородець Михайло Годинець переміг японця Norifumi Usui на професійному турнірі з кікбоксингу в Японії. Титульний бій тривав у ваговій  категорії -90 кг. Цьогорічний турнір був присвячений 50-ій річниці Соено Доджо.

Михайло ГОДИНЕЦЬ

переможець професійного турніру з кікбоксингу (Японія)

Я готувався до цього бою, за півроку уже знав, з ким буду битися. Це турнір проводять раз у році в Японії, професійний турнір Fight for Peace. Там було 5 титульних боїв, один із них мій. Виступали представники різних країн, зокрема Монголія, Греція, Японія. Це Асоціація японського кікбоксу. Дотримуються прави муа-тай та тайського боксу, вони майже ідентичні – три раунди по 3 хвилини в боксерських рукавицях, робота ногами, руками, колінами тощо.

Втім, для перемоги Михайлу не знадобилися усі три раунди. Із перших секунд ужгородець зміг взяти ініціативу, кілька разів відправив суперника у нокдаун, і зрештою завершив поєдинок нокаутом. До цього японського суперника готувалися півроку, вивчивши особливості прийомів.

Михайло ГОДИНЕЦЬ

переможець професійного турніру з кікбоксингу (Японія)

Суперник – японський боєць, він займається муа-тай, мав рекорд (поки я у нього не виграв): 11 боїв, 8 перемог, 4 – нокаутом. Наша підготовка до бою з ним була така сама: фізична та тактична підготовка. Трошки вивчив нюанси техніки мого суперника, він досить сильний в клінчі – тому я старався битися на дистанції і щоб не заходив на боротьбу. Тепер я надіюся, будуть мене ще більше запрошувати на професійні бої в Японію, а за рік я маю захистити цей пояс.

Надалі Михайло Годинець разом із дружиною Іриною та усією закарпатською федерацією шидокан-карате, готуватимуться до українських та світових турнірів. Зокрема, із ММА, греплінгу  та джиу-джицу. Адже попереду ще чимало досі не підкорених вершин.