Подробиці

У Другій лізі України з футболу завершилася літньо-осіння частина чемпіонату. У 17-му турі вдома «Минай» приймав вінницьку «Ниву». Для обох команд, які претендують на лідерство у групі «А», цей поєдинок був надважливим, нічия тут не задовільняла жоден із колективів.

Вінничани із перших хвилин поєдинку намагалися діяти активно, пресингуючи закарпатців біля штрафного майданчика. Втім, минайці зробили ставку на атакувальний футбол, відбиваючи гострі моменти гостей та використовуючи власну швидкість.

Уже на 17-ій хвилині це дало результат для «Минаю». Роберт Гегедош вийшов один-на-один із кіпером вінничан Артемом Кулінічем, обіграв його, та відкрив рахунок у поєдинку – 1:0

Боротьба тривала у центрі поля із постійним пресингом обох  команд. «Нива» змогла дещо вирівняти гру у другому таймі, а на 61 хвилині (після серії помилок «минайців») Володимир Савошко перехопив м’яча і з-за меж штрафної пробив у ближній кут воріт Сергія Мелашенка — 1:1.

Гра пожвавішала, «минайці» хотіли відігратися та знову вийти уперед, а «Нива» намагалася зловити господарів на контратаці. Моменти виникали і у Савошка, могли відзначатися Нурієв, Гегедош та Беца (котрий виходив фактично віч-на-віч із кіпером). Усе вирішилося у додані 4 хвилини, які були наднервовими для обох колективів.

На останніх секундах потужну фінальну крапку реалізував півзахисник закарпатців Яромир Лобода. Спочатку на ньому сфолили у центрі поля, Кобін подавав штрафний, далі – серія рикошетів, і, зрештою, дальній удар від Яромира (справжня гармата) – потрапляє точно в ціль – 2:1.

Фінальний свисток зафіксував перемогу закарпатців, яка є останньою у Другій лізі у 2018-му. Із 30 пунктами та за кращою різницею забитих-пропущених «Минай» іде на зимовий відпочинок лідером групи «А». Щоправда група переслідувачів – щільна.

Денис КОЛЧІН

головний тренер СФК «Нива», Вінниця

Хорошая игра, мне она очень понравилась, по накалу, по самоотдаче. Эта игра, наверное, украшение этого полугодия. Я так считаю. У меня требования к самому себе очень высокие, больше, чем вы можете себе представить. На самом, деле мы много потеряли по ходу чемпионата. Если бы нам удалось то, что мы задумали по ходу сезона, мы были бы в более комфортных условиях. А то, что у нас хорошая команда, прекрасные футболисты, — в этом убежден. Я не краснею за наших, я горжусь нашей командой.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

головний тренер ФК «Минай»

Мы должны были закрывать игру еще в первом тайме, забей мы два-три мяча — и играй в свое удовольствие. Мы не отошли от своей схемы, даже пропустив гол, продолжали играть в свой футбол. Мы будем и дальше продолжать играть в свою игру, радовать болельщиков наших, чтобы они получали удовольствие.  Я благодарен ребятам, что они до конца играли, до конца бились. Они заслужили эту победу.

Зимова перерва у Другій лізі триватиме до 31 березня. Тоді закарпатці на виїзді зіграють із чернівецькою «Буковиною». Наразі у хлопців нетривала відпустка, із серією тімбілдингів. Згодом розпочнеться навчально-тренувальний збір та зимовий перегляд.