Подробиці

«RANDORI WINTER CUP» — ІІ Міжнародний турнір із дзюдо – зібрав у СК «Зінедін» на Ужгородщині понад 150 бійців зі всієї України та гостей з Чехії. Змагалися дзюдоїсти – хлопці та дівчата – 2004-2005, 2006-2007 та 2008-2009 р.н. у різних вагових категоріях.

Дмитро СМАГІН

директор Ужгородської районної ДЮСШ, співорганізатор змагань

У нас только 80 участников приезжих, есть также Ужгород и Ужгородский район. У нас в районе 160-170 спортсменов. Приехали также и чехи. Для детей это своего рода контрольная работа, заслужить свой кубок, медали, новогодние подарки. Их подготовила наша федерация, вместе с Президентом, подключился район и депутаты, и у нас вместе получился вот такой хороший проект.

Одна із найчисленніших команд на турнірі – дзюдоїсти із Луцька. Спортсмени налаштовувалися на змагання серйозно та сприймали закарпатський турнір як успішний фінальний акорд 2018-го.

Максим КУКРИШЕВ

дзюдоїст із м. Луцьк

Дзюдо – це досить простий вид спорту, але він багато дітей не залишають до нього байдужими. І навіть дорослих. Я у дзюдо уже 7 років. Для кожного спорт – це певний крок у житті, мрії, бажання, стрімління до чогось вищого. Особисто для мене – це уміння захистити себе, свою сім’ю та відстоювати честь країни.

Спортсмени із Ужгородської районної федерації – як господарі турніру – налаштовувалися на поєдинки рішуче. Із амбітними планами на наступний рік.

Сергій ПИШКА

дзюдоїст із м. Ужгород

Займаюся 9 років дзюдо. Допомагає мені у дисципліні, у фізичній підготовці, можу захистити себе. Також попробувати знову себе у змаганнях. А у 2019 році хочу стати Чемпіоном України.

І хоч на татамі спортсмени є суперниками одне одному, поза турніром для дзюдоїстів є хороший шанс для дружби та обміну досвідом підготовки і тренувань. Кожен із юних спортсменів налаштовується на перемогу та мріє про бажаний кубок.

Генадій ФАНЬО

дзюдоїст із м. Ужгород

Я займаюся рік і два місяці. Я вибрав цей вид спорту, бо він мені подобається, мені любиться боротися. Хочу зайняти перше місце, поборотися нормально і виграти усіх.

Юлія ВІННИЧУК

дзюдоїстка із м. Луцьк

Займаюся дзюдо 4 роки, мені подобається застосовувати усякі прийоми, боротися, часто їздити на змагання. Тим і сподобався.

Євген ПЛАВАЙКО

дзюдоїст із м. Ужгород

Уже 4 місяці займаюся дзюдо, це мені допомагає захищатися у школі. Чекаю перше місце, бо за перемогу у мене буде кубок.

Не менше за самих дзюдоїстів, хвилюються за підопічних і тренери. Сам «RANDORI WINTER CUP»  сприймають як своєрідну підсумкову роботу за рік, із метою знайти сильні сторони та певні недопрацювання. Крім того, визначитися, на чому варто акцентувати увагу у подальших тренуваннях і підготовці до наступних серйозних змагань.

Олександр ЧЕРНЯК

тренер клубу дзюдо «RANDORI» (Ужгородщина)

Я за кожного переживаю як за себе. Сам ще недавно боровся на татамі, знаю як це. Для дітей це хороша можливість зробити підсумок своїх досягнень, подивитися, чому навчилися за рік, подивитися на результати, поставити цілі на майбутнє: над чим ще треба працювати.  

Призерів та переможців ІІ Міжнародного турніру «RANDORI WINTER CUP» нагородили кубками та медалями, а також смачними новорічними подарунками.