Подробиці

Чемпіонат Закарпаття з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів зібрав в Ужгороді понад 100 спортсменів. Загалом провели 56 боїв у розділах кік-лайт, і фул-контакт з лоу-кіком.

Ігор ШИМОНЯК

тренер з кікбоксингу (Ужгород)

Це турнір для формування та відбору спортсменів у збірну області на Чемпіонат України. Змагання проходять по віковим розділам: 7-9, 10-12 і вище, градація по два роки. Робота федерації дуже плідна у цьому напрямку. За останні три роки здобули досить гарні результати, пішли в гору, розвиваємося.

Олександр Семич розвиває кікбоксинг у Виноградові та Хусті. Такі обласні змагання вважає не тільки хорошою репетицією перед Всеукраїнськими та європейськими стартами, а й містком для згуртування колективів, збірної закарпатських спортсменів.

Олександр СЕМИЧ

тренер з кікбоксингу (Виноградово)

Федерація розвивається успішно, наразі (і у майбутньому це так само буде) це найсильніша організація WAKO. Вцілому наша збірна Закарпаття серед 24 областей займає 6 місце. Найближчим часом у нас стартуватимуть найважливіші змагання – Чемпіонат України у Броварах, буде із 29 березня.

Вперше на турнір в Ужгород приїхали і спортсмени з Міжгірщини, із с. Пилипець. У планах – утворення у регіоні осередку Федерації кікбоксингу WAKO та підтримка розвитку цього виду спорту в Закарпатті.

Василь ГОТРА

співорганізатор турніру, голова Пилипецької сільської ради

Цей турнір проводиться щороку Анатолієм Володимировичем Перцевим. Ми цього року привезли наших спортсменів із Пилипця (Міжгірщина) обкатати, спробувати. Хочемо у майбутньому провести у нас відкритий Кубок Пилипця чи Кубок Шипоту, а також провести збори обласні чи Всеукраїнські, де з’їдуться усі кікбоксери нашої області.

Також на чемпіонаті області відзначили успіхи двох ужгородських команд — Korolovych team та «Золотий скорпіон», які привезли із Братислави цілий набір нагород міжнародного турніру з кікбоксингу WAKO  – Slovak Open 2018.

Ігор ШИМОНЯК

тренер з кікбоксингу (Ужгород)

Нашу область представляли два клуби на міжнародних змаганнях класу «А» у столиці Братислави, участь взяли 960 спортсменів, 90 клубів і 11 країн. Наш клуб «Золотий скорпіон» представляли 6 спортсменів, усі стали призерами чи отримали золоті медалі. Загалом маємо 3 перші місця, 3 других і одне третє. Загальнокомандне місце з розділу кік-лайт з 58 команд – 4 місце.

Андрій ВІНЦЕЦЬКИЙ

кікбоксер, призер Slovak Open з кікбоксингу WAKO

У Словаччині мені було цікаво на змаганнях, було багато людей, високий рівень, великий зал: 5 татамі і один ринг.

Закарпатська федерація визначилися зі складом збірної області на Чемпіонат України у м. Бровари наприкінці березня. Крім того, до календаря включили проведення відкритого турніру з кікбоксингу на Міжгірщині.