Подробиці

На «Авангарді» в Ужгороді триває реконструкція легкоатлетичного ядра стадіону. На це з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень, з міських коштів – 1 млн. 700 тис.

Михайло САВКО, заступник начальника Управління капітального будівництва Ужгородської міської ради

Передбачається заміна повністю бігових доріжок з облаштуванням основи та облаштуванням синтетичного покриття, яке має бути сертифіковане міжнародною асоціацією легкоатлетичного спорту.

Тренери кажуть: довго чекали цих змін. Ремонтів на стадіоні не проводили уже багато років.

Наталія НОВИКОВА, старший тренер відділення легкої атлетики

Останній рік, коли було попереднє покриття укладено, був 1990-й рік. Якщо трошки зробити розрахунків математичних, 28 років. Звичайно, воно вже нікуди не годилося. Вже ледь тренувалися на ньому, відбивали собі пятки, псували хребти, суглоби. І воно застаріло вже давно.

Одночасно з заміною бігових доріжок на стадіоні триває також реконструкція центрального футбольного поля. Це окремий проект, який втілюють за спонсорські кошти.

Юрій ГОМБОШ, директор КП «Стадіон «Авангард»

Центральне поле роблять через благодійний фонд «Академія Футболу Карпатія», який спонсорується угорською владою. Вони зараз планують зробити європейського рівня футбольне поле. Переробляють полив, переробляють водосточні труби, дренаж, щоб він був на європейському рівні.

Реконструкцію легкоатлетичної частини стадіону та футбольного поля планують завершити до кінця грудня 2018-го. Тоді і відновлять тренування на цій спортивній арені.