Подробиці

Кількасот спортсменів із країн Карпатського єврорегіону восени змагатимуться на Закарпатті на фестивалі водних видів спорту. 13-15 вересня на водних доріжках аквакомплексу у с. Соломоново на Ужгородщині за медалі боротимуться від наймолодших плавців до спортсменів-ветеранів.

Подібний захід в області проведуть удруге, втім масштабів чи аналогів йому немає у Західній Україні.

Родзинкою міжнародного фестивалю стане приїзд чемпіона й рекордсмена світу з плавання Михайла Романчука (який є обличчям фестивалю), учасника чотирьох Олімпійських ігор Дениса Силантьєва та президента Федерації плавання України Андрія Власкова.

Роберт ЛЕВИЦЬКИЙ

голова Федерації водних видів спорту Закарпаття

У рамках фестивалю ми вибороли право приймати відкритий Чемпіонат України. Розраховуємо, що до нас приїде від 300 спортсменів, плавання у цьому фестивалі є головним якорем. Наступний розділ – це міжнародний турнір з водного поло. Попередньо розраховуємо на участь 8 команд і близько 80-100 спортсменів. Досить потужним івентом вважаємо проведення семінару суддів (який триватиме під егідою Федерації плавання України), заявки на який подали уже близько 50 фахівців на семінар.

13 вересня стартуватимуть змагання із водного поло та семінар суддів. 14 вересня – офіційне відкриття фестивалю та початок змагань із плавання. Протягом усіх трьох днів діятимуть фото- та івент-зони. Окрім, власне, спортивної цілі, на меті фестивалю є й спонукання до розвитку туризму на Закарпатті, залучення інвестицій та зміцнення дружніх міжнародних зв’язків.