Подробиці

Вдруге у своїй історії закарпатський футбольний клуб «Минай» виходить у 1/8 Кубку України з футболу. На своєму полі під акомпанемент дощу та палкого вболівання краян, «минайці» здолали луцьку «Волинь».

Нагод у закарпатців виникало чимало: вони уміло загострювали біля воріт суперника, розігрували стандарти та проводили швидкі контратаки. Але забити вдалося тільки за 6 хвилин до закінчення поєдинку: момент реалізував Олег Маїк.

Варто зазначити, що волиняни змогли дати гідний бій «Минаю», продемонструвавши якісну гру. Втім, господарі діяли дещо швидше, а гості у другому таймі частіше фолили: унаслідок залишилися у меншості. 4 жовті трансформувалися у дві червоні для Стрижеуса та Карпенка.  Фінальний свисток зафіксував 1:0 на користь «Минаю», який і крокує у турнірі далі.

Василь КОБІН

в.о. головного тренера ФК «Минай»

Інтрига тривала до самого фінального свистка, це кубкова гра, так і має бути. Мені сподобалася луцька «Волинь», вони  навіть у меншості дали достойний бій нам. Билися за кожен м’яч, в основному у них грала молодь сьогодні, але вони створили нам дуже багато проблем.

Андрій ТЛУМАК

головний тренер ФК «Волинь» (Луцьк)

Ми мали ряд моментів,  побудували гру від оборони, це було 5 захисників, 3 в опорній зоні, 2 нападники, на контратаках створили чимало моментів, які мали б забивати. Але не забили – тут молоді хлопці, гаряча кров, не змогли сконцентруватися. За самовіддачу я їм дуже дякую.

Уже в 1/8-ій «Минай» знову може отримати у суперники команду із Української прем’єр-ліги (минулого року це було київське «Динамо»). Нагадаємо, на цьому етапі турніру братимуть участь 16 команд: до 10 переможців третього попереднього раунду приєднаються 6 команд УПЛ (1-6 місця). Орієнтовна дата проведення матчів – 30 жовтня, жеребкування пар-суперників відбудеться у будинку футболу у Києві 2 жовтня.