Подробиці

5 тур Другої ліги і друга домашня перемога для «Минаю». Цього разу на Закарпатті приймали лідера групи «А» — команду із ОТГ Білозір’я «Черкащина академія».

Від стартового свистка арбітра господарі встановили контроль над центром поля і пристрілювалися із середньої відстані. Черкащани ж намагалися скористатися помилками в обороні закарпатців, утім голів не забивали.

Під завісу першого тайму рахунок на табло відкрив Анатолій Нурієв – зі стандарту, із метрів 20-ти кладе м’яч точно у ближню дев’ятку – 1:0.

Але радість на трибунах тривала недовго: уже за кілька хвилин черкащани зрівняли рахунок. У воротах розписався результативний півзахисник Анрій Сторчоус – 1:1.

Друга 45-хивлинка при рівній боротьбі, все ж, відбувалася за невеликої переваги господарів. Натиск на ворота суперника завершився успіхом на 77-ій хвилині. Коли після подачі кутового Василем Кобіним іменинник Максим Гавриленко завершує точним ударом через себе – 2:1.

У додатковий час «минайці» змогли забити і третій гол. Після швидкої контратаки, яку розпочали Микуляк та Лобода, Кобін точно пасує на вільного Смокоровського, який вийшов один-на-один із голкіпером «академіків» і поцілив у нижній кут – 3:1.

Високий та динамічний пресинг, рівна боротьба, активні атаки, хороші комбінації у штрафній та під час стандартів, спроби суперників ловити одне одного на помилках та виходити на контратаки. Цим і відзначився поєдинок на полі у Минаї.

Олександр КИРИЛЮК

головний тренер ФК «Черкащина-Академія»

Игра была двух лидеров, важно было, кто будет меньше допускать ошибок. Поэтому здесь сказалось исполнительское мастерство двух команд. В данной игре оно выше было у команды «Минай». Хотя, мое мнение, что игра была равная. Если посчитать, сколько моментов имел наш центральный нападающий, то на 5 игр, наверное, хватит. Но он их не реализовал.

Ігор ХАРЬКОВЩЕНКО

головний тренер ФК «Минай»

У нас были проблемы, в обороне. Много травмированных, каждую игру меняются центральные защитники, это не очень хорошо для обороны, вообще для понимания игры и друг друга. А насчет того, что мы неплотно играем. Да, есть такое. Возможно, мы еще не отошли от аматорского уровня к профессиональному. Тут команды, которые будут все кусаться, все будут бороться, и никто просто так свои баллы не отдаст. На создание любой команды нужно время. Думаю, что мы с тренерским штабом до ребят достучимся, и подойдем к идеалу в своей игре.  

Після 5 турів «Минай» упритул наблизився до лідерів групи «А», якими тепер є «Калуш» та «Черкащина-Академія» із 10 пунктами. Третіми ідуть закарпатці із 9 балами. Наступне випробування «минайці» проходитимуть 22 серпня, коли на полі зустрінуться із першоліговим «Прикарпаттям» у 1/32 Кубку України. Матч 6 туру Другої ліги проведуть проти «Вереса» на виїзді у Млинові на Рівненщині 26 серпня.

  • Гость-1

    те відчутьтя, коли дівчина розібрала матч крашьче за мужчин.
    сюжет клас. Удачі Минай!

  • фатьов

    а будуть огляди матчів наступних? ми чекаємо!