Подробиці

Із бронзовими нагородами повернулася інтернаціональна команда УжНУ зі Всеукраїнських змагань з футзалу у Києві. Турнір відбувся на базі Київського національного торговельно-економічного університету та присвячений Міжнародному дню боротьби за ліквідацію расової дискримінації.

Іван МИРОНЮК

декан факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ

Була вимога, щоб команда була обов’язково змішана, при чому складатися зі студентів вишів. Навіть вимога була на присутність на майданчику  у сторону іноземних студентів. Тому ми склали таку інтернаціональну команду, яка достойно виступила. Чув відгуки від різних людей, які називали нашу команду найсильнішою.

Честь ужгородського університету захищали студенти географічного, інженерно-технічного, медичного факультету №2 і факультету здоров’я та фізичного виховання. Змагання тривали за змішаною системою у двох групах  і зібрали спортсменів з Одеси, Сум, Ужгорода та 4 вишів Києва. За результатами ігор у групі, перші дві команди виходили до півфіналу.

Василь КАЛІЙ

декан медичного факультету №2 УжНУ

Ужгородський національний університет уперше бере участь у цьому чемпіонаті. Думаю, що це стане доброю традицією, адже потенціал у нашої команди є, особливо якщо будуть систематичні тренування. Наша команда була трохи незіграна, бо уперше змагалися у такому складі. Студенти відчувають себе частиною факультету, налагоджуються зв’язки, командний дух цьому сприяє. А перемоги цьому сприяють – так і приносять успіх, славу як студентам, так і університету взагалі.

У своїй групі наші хлопці здобули дві перемоги та упевнено посіли першу сходинку. Команду Національного університету фізичного виховання та спорту здолали із рахунком 7:3, господарів турніру обіграли 5:3. У півфіналі лише трохи не пощастило, ужгородці  поступилися майбутнім чемпіонам — збірній Сумського державного університету. У півфіналі ж УжНівці знову зійшлися із Київським національним торговельно-економічним університетом та вдруге їх обіграли 5:2.

Хлопці радіють здобутим бронзовим нагородам, їм вдалося не тільки зігратися, але й подружитися. На наступні турніри мають більш амбітні цілі.

Ель Фейтурі Мохамед А Алі

студент медичного факультету №2 УжНУ

  Ми сиділи разом, спілкувалися, грали, було все добре – у нас хороша компанія. Емоцій багато – трошки сумували, бо це тільки третє місце, а могло бути перше. Але це футбол, тут таке буває. Але і раділи цим нагородам, тому що показали, що в Ужгороді вміють грати у футбол. Показали Києву, що ми можемо. Команди нам говорили, що ми найскладніший суперник.

Сергій МАШТАЛІР

студент факультету здоров’я та фізичного виховання УжНУ

першу гру було тяжко. Бо ми ще не розуміли, як інші грають, бо у них свій стиль футболу. Уже на другій-третій ми порозумілися і показали достойний результат. Були дуже раді, але ми могли і виграти – у півфіналі не пощастило: м’яч не йшов у ворота, ми атакували, а нам забивали. Це футбол, таке буває. Нас визнали найкращою командою турніру, ніхто не очікував такої гри від нас, але ми показали, що уміємо грати.

Наступного року цей турнір відбуватиметься в Ужгороді. Інтернаціональна команда УжНУ планує не просто гідно представити край, але і вибороти золоті нагороди.