Подробиці

Період застою завершується у футбольному житті Закарпаття. Представляти нашу область на всеукраїнському рівні  після «Говерли» взявся ФК «Минай».   Наразі команда ще має зіграти 2 матчі в чемпіонаті області. Потім матиме час відпочити, але недовго. Головний тренер ФК «Минай» Микола Гібалюк анонсує:  вже наприкінці липня клуб почне готуватися до аматорських змагань чемпіонату України.

Микола ГІБАЛЮК

головний тренер ФК «Минай»

Думаю, що це буде поштовх команді і футболу на Закарпатті, тому що давно не було хоча б напівпрофесійної аматорської команди. Був застій після команди «Говерла». Я думаю, що це буде поштовх  для розвитку футболу, інфраструктури інших клубів і нашого, зокрема. Від мене залежить підготувати команду до чемпіонату серед аматорів, зібрати тих футболістів, яких я хочу, і показувати гідний футбол, щоб був результат.

Олександр КУРТА

керівник прес-служби ФК «Минай»

Якщо раніше команда їздила в межах області, то тепер буде їздити в межах усієї України і виїзди будуть далекими. Вболівальники з інших областей будуть  приїжджати й до нас. Можемо очікувати велику кількість людей на футболі. Це не чемпіонат області, на якому будуть присутні від 500 до 1000 людей. Тут можемо очікувати і дві, і три тисячі людей. Вболівальники трохи засумували за великим футболом у нашій області.

Сезон 2017/2018 в аматорському чемпіонаті стартує вже на початку серпня. До  цього часу до складу ФК «Минай», який представлятиме Закарпаття, мають дібрати ще кількох гравців.