Подробиці

Матч першого туру нового сезону найвищого дивізіону країни з футболу закарпатська команда пропустила. Оскільки у суперників, ФК «Львів» зафіксували спалах коронавірусу. А от на другий тур в гості приїхала «Олександрія» — команда, яка кілька років тому брала бронзу УПЛ. Відрадно, що матч на стадіоні «Авангард» тривав із вболівальниками. Минайці у непростій боротьбі таки змогли записати три переможні пункти до турнірної таблиці, мінімально перегравши «Олександрію» — 1:0. Єдиний гол на рахунку Антона Шиндера.

Відео — ТК «Футбол» (https://youtu.be/_jJ5lDSugt8)

Володимир ШАРАН

головний тренер ФК «Олександрія»

Дуже приємно знаходитися на Закарпатті, в Ужгороді. 5 років тому ми були тут, тоді перемогли «Закарпаття». Сьогодні налаштування у нас було тільки на перемогу, але, на превеликий жаль, навіть нічийного результату не досягли. Причини є і вони внутрішні в команді, це я буду вирішувати із футболістами. А так була рівна гра, «Минай» вітаю з перемогою. Ми очікували такого поєдинку, знали, як діє команда. І попри те, що вони змінили тактику на поєдинок, ми були до цього готові. Молодці, що зберегли свої ворота, не пропустили. А ми в свою чергу вперше за 17 ігор не забили.

Василь КОБІН

головний тренер ФК «Минай»

Ми готувалися до складного матчу, адже «Олександрія» — це класна команда, в якої бійцівські якості на високому рівні. Вважаю, що за швидкістю та міццю — це одна із найкращих команд в УПЛ. Ми готувалися до цієї гри, в тому числі і тактично. Бачите, у першому таймі нам вдалося так побудувати гру, що ми не дозволяли діяти супернику, окрім стандартів. У нас також не було багато моментів, але певні виникали. У другому таймі «Олександрія» перебудувалася і нам стало важче грати. Тут зіграла психологія першої гри, потрібен був результат, а він на табло уже був в нашу користь. Я сказав своїм гравцям діяти згідно із ситуацією: треба оборонятися — будемо оборонятися всією командою. На останніх хвилинах ми грамотно побудували захист, довели цю гру до перемоги. У плані психології це була дуже важка гра. Я був спокійний, та я і зараз спокійний, бо знав: хлопці вийдуть на поле і віддадуть всі сили.