Подробиці

Протягом двох днів в Ужгороді у СК «Динамо» відбувався міжнародний новорічний турнір з фехтування. Змагання на шпагах зібрали спортсменів зі Словаччини, Польщі та України. Цей захід на Закарпатті триває понад 10 років, відбувається у трьох вікових групах. Спочатку найсильнішого визначають найменші фехтувальники, потім у боротьбу за нагороди вступають кадети та юніори. Триватимуть змагання і серед ветеранів цього аристократичного виду спорту. Турнір носить дружній характер та покликаний налагоджувати спортивні контакти.

Михайло ПАНТЬО

голова Федерації фехтування Закарпаття

Під новий рік ми проводимо традиційно міжнародний турнір з фехтування. Це починаючи від віку (дівчата і хлопці) від 7 до 12 років, будуть старші. До нас приїдуть словаки і поляки (вони заявилися), є тут львів’яни та Хмельницький. Це свято дітей. Підбиваємо підсумки року, говоримо про виступи наших діток. Маємо чому радіти: от нещодавно на Чемпіонаті України наші кадети – збірна дівчат отримала срібні нагороди, хлопці – треті. Завершення року успішне, надіємося і новий рік почати з хорошими досягненнями та успіхами.  

Усіх учасників турніру нагородили солодкими подарунками, призери та чемпіони отримали медалі і Кубки. Традиційно відзначили також і цьогорічних дебютантів фехтувальних змагань. Після нетривалої зимової перерви закарпатські фехтувальники продовжать підготовку до  Чемпіонату України, а також етапів Кубка світу та Європи.