Подробиці

День відкритих дверей провели в передвиборчому штабі кандидата на посаду Ужгородського міського голови Михайла Качура та всієї команди в міську раду від Солідарності. Розповіли про передвиборчу гонку. Вже реалізовані соціальні проекти та про потужну команду, яка готова змінити місто на краще

Михайло  КАЧУР  кандидат на посаду Ужгородського міського голови

У громади є один легальний шлях під час виборів  — це запропонувати місту  нову команду, нові погляди і запропонувати місту альтернативу. Кожен з нас досяг вже успіху в своїх проектах, справах і починаннях за які вболіває серцем і душею. Ми люди не байдужію

Аби країна стала кращою не треба чекати вказівок чи допомоги зі столиці. Маленьку Європу варто творити самим, у місті де живе кожен з нас.

Олена  КАМІНСЬКА  керівник ССТ БЛІЦ, , кандидат в депутати Ужгородської міської ради

Если мы сейчас на этой волне не начнём менять – люди и так уже разуверились, люди уже не верят… Если мы начнем с нашего города, покажем пример другим, нам уже показывал пример Львов. Начнём показывать другим что мы можем изменить что-то. Почему нет? Мы должны что-то делать.

Про зміни, які залежать від кожного говорить і учасник АТО Олег Белейканич. Каже, ніколи не думав, що братиме участь у виборчих перегонах, проте іншого виходу наразі не бачить.

Олег  БЕЛЕЙКАНИЧ  учасник  АТО, кандидат в депутати Ужгородської міської ради

Я прийняв рішення, що з цією командою я буду ефективний // я розумію, що корінь всіх змін – це громадянське суспільство. Виявляється це важкий труд, який не оплачується. Але не оплачується в короткій перспективі.

Взяти на себе відповідальність за місто готовий кожен з учасників команди Солідарності в Ужгороді – переконує Юрій Світлик. Каже плюс цього колективу, що його наповнили люди. які досі не були політиками.

Юрій  СВІТЛИК  активіст ГО «Громадський конвент», кандидат в депутати Ужгородської міської ради

Перед вами люди які є самодостатніми, які зробили самі себе і готові брати відповідальність за місто сьогодні. Це не прості слова. Взяти відповідальність за ситуацію в місті – це не просто піти на вибори. Це аферисти і бандюки лізуть на вибори аби красти. А такі самодостатні люди – їх треба було ще просити аби вони пішли на вибори.

На завершення Михайло Качур повідомив, що на виборах міського голови отримав підтримку від обласної організації політичної партії «ВО Батьківщина».