Подробиці

У Харкові протягом двох днів тривав Чемпіонат України із військово-спортивних багатоборств. Цей вид спорту складається із кількох дисциплін: військово-прикладне семиборствo та бойове двоборство. Команда Закарпатської області гідно представила себе на всеукраїнській ниві: ужгородець Василь Морквич завоював титул Чемпіона України із бойового двоборства. Підготовку до турніру проводив разом зі збірною Закарпаття у залах в Ужгороді.

Василь МОРКВИЧ

чемпіон України із бойового багатоборства

Бойове двоборство, змагання тривали два дні – у перший тривала стрільба із з пневматичної гвинтівки. Наступного дня – змагання зі всестильового бою (іноді називають це «рукопашним боєм»), він включає у себе елементи боротьби, а також ударки. Рахують бали за стрільбу (я цього разу не надто задоволений результатом, дома кращі були, але зробили висновки: треба їхати із власною зброєю), а потім у залік ідуть результати бою. Я свій виграв і за сумою загальних балів – переміг за результатами двох дисциплін.

У своїй віково–ваговій категорії «Бойового двоборства» Василь змагався із сильними суперниками із 12 регіонів України. Варто зазначити, що загалом участь у чемпіонаті взяли понад 700 бійців.

Василь МОРКВИЧ

чемпіон України із бойового багатоборства

Виступав у ваговій категорії до 80 кг, версія В4 – це повний контакт, обрізані рукавички. Всестильовий бій включає елементи технік різних видів спорту, наприклад, таких як бокс, ударна техніка, кікбоксинг, удари ногами із карате, також вільна боротьба, є елементи самбо та дзюдо із больовими прийомами.

Також, за підсумками чемпіонату Василь Морквич виконав норматив майстра спорту України! Таким чином він увійшов до складу національної збірної із військового багатоборства і в лютому 2020-го поїде на чемпіонат світу з цього виду спорту.

Василь МОРКВИЧ

чемпіон України із бойового багатоборства

Президент Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств Сергій Зайцев сказав, що я перший номер і представлятиму Україну на Чемпіонаті світу. Попередньо буде ще один збір, він теж триватиме у Харкові (адже саме це місто є основною базою цього виду спорту). Будемо тренуватися більш серйозно.

Точні удари, сильні прийоми та робота у команді. Василь Морквич після повернення із Харкова тренування не зупинив. Продовжує займатися у залі разом зі спортсменами Ужгородської федерації боксу, а також відточує прийоми із дзюдоїстами. Адже попереду й інші змагання. Зокрема, ужгородець планує знову взяти участь у турнірах із бойового самбо та спробувати свої сили у ММА – змішаних єдиноборствах.

 

Відео – ПСК «Захист» (Олександрія)