Подробиці

Американські футболісти – знову з титулом та медалями для Закарпаття! У бронзовому фіналі на стадіоні «Локомотив» у Києві «Ужгородські лісоруби» здолали «Київських жеребців» — 25:7! Тож, наші хлопці стали третіми у Чемпіонаті України.

Михайло СКИБА

гравець «Ужгородських Лісорубів», бронзовий призер ЧУ з американського футболу

Сезон був дуже важкий: у нас молода команда, рік ми пропустили, через певні причини. Але якось зібралися із силами, нам на поміч прийшли старші колеги,  досвідчені гравці. Вийшли аж до півфіналу, де поступилися «Київським патріотам». Згодом була боротьба за бронзові медалі. Це була важка гра, було дуже спекотно, але ми виграли, билися і виграли!

Шлях до цієї бронзової нагороди цьогоріч був непростим: після річної паузи хлопці знову увірвалися до Української ліги з Американського футболу. В останній момент «Лісоруби» буквально «застрибнули» у плей-офф у західній групі. Із суперниками за третє місце ніколи до цього не зустрічалися на полі. Тож, матч був безкомпромісним та принциповим. Не обійшлося без травм: втім, ужгородці на характері змогли вирвати перемогу.

Василь ДЬОРДЬ

гравець «Ужгородських Лісорубів», бронзовий призер ЧУ з американського футболу

До останній секунд ми боролися, в американському футболі не можна легковажно думати, що бронза уже в кишені. Всі гравці без виключення билися до кінця, надіялися перемогти і бажали цього.

Михайло СКИБА

гравець «Ужгородських Лісорубів», бронзовий призер ЧУ з американського футболу

Травми є зазвичай у кожній грі. Але, слава Богу, у підсумку усе завершилося нормально. На фоні мотивації та розуміння того, що нам потрібна ця медаль, треба показати себе в останній грі сезону, треба про себе заявити. І на цьому пориві, на силі духу всі зібралися і виграли.

«Ужгородські лісоруби» залишаються одними із найтитулованіших спортсменів у командних видах спорту на Закарпатті. І ця бронза стала ще однією медаллю у скарбницю досягнень. Та попри це, домашньої арени для тренувань і проведення поєдинків в ужгородців досі немає. «Лісоруби» готові внести свій вклад у розвиток спортивної інфраструктури краю, але рішення від чиновників досі очікують.

Василь ДЬОРДЬ

гравець «Ужгородських Лісорубів», бронзовий призер ЧУ з американського футболу

Проблеми існують в усьому українському спорті: на жаль, ми не маємо власної матеріально-технічної бази, не маємо поля. Коли приймаємо когось вдома, завжди шукаємо, де провести матч. Протягом сезону змінювали поля, на початку йшли на зустріч, потім виникали певні проблеми. Хоча, неодноразово обіцяли виділити земельну ділянку для облаштування спеціальної арени під вимоги УЛАФ. Усе для того, аби американський футбол був не тільки аматорський, а виходив на більш професійний рівень, конкурентний.

Попри усі складнощі як фінансові, так і нематеріальні, попри ушкодження та травми, ужгородські «Лісоруби» уже мають плани на майбутнє. А поразки тільки спонукають не зупинятися і йти вперед. Цей сезон вдалося успішно провести завдяки небайдужим до спорту людям та самим футболістам. На меті зараз – знайти спонсорів, менеджерів та кваліфікованих наставників.

Данило БОГУСЛАВСЬКИЙ

гравець «Ужгородських Лісорубів», бронзовий призер ЧУ з американського футболу

Ця поразка нам була потрібна у півфіналі, сподіваюся, ми зробимо правильні висновки. Є багато об’єктивних прогалин у менеджменті команди, у тренувальному процесі. Зараз перед нами стоїть задача виправити помилки, оптимізувати процес, аби на наступний сезон ми могли боротися за золото. У міжсезоння почнемо із пошуків спонсорів, хочемо знову провести набір. Це усе потребує залучення спеціалістів, зокрема, розглядатимемо можливість залучення іноземного тренера.  

Міжсезоння в Українській лізі американського футболу триватиме аж до квітня 2020-го. На ці півроку ужгородські «Лісоруби» не йдуть на довготривалий відпочинок, уже почнуть тренування. Та сподіваються зовсім скоро привезти на Закарпаття золоті медалі.

Відео – YouTube/KyivPatriots