Подробиці

Знімай Ужгород! Знімай Закарпаття! В Ужгороді тривають зйомки промороликів, покликаних розкрити кінопотенціал обласного центру та Закарпаття загалом. У ньому продемонструють різноманітні місцеві локації, які моли б підійти для зйомок фільмів. Над відеопрезентацією працюють представники Закарпатської фільмкомісії. Ці ролики вони планують демонструвати на професійних міжнародних кінофорумах.

В’ячеслав ЄГОРОВ

представник Закарпатської фільмкомісії

Ця робота покликана для того, щоб створити промопродукцію, яка б запрошувала до нас в Ужгород знімальні групи. Для того, щоб у нас знімалося кіно. Така невелика промоція наших кіномайданчиків.

Презентацію відео планують у листопаді. Зйомка промороликів – лише один із серії заходів, які стануть можливими завдяки ґранту від Українського культурного фонду.

Олександр МЕРЯВЧИК

представник Закарпатської фільмкомісії

Самі зйомки відбуваються в рамках гранту, який виграла Ужгородська міська рада. Концепцію цього проекту ми розробляли спільно. Закарпатська фільмкомісія долучилась до розробки цієї ідеї. І приємно, що ми виграли цю заявку.Власне, в рамках цього проекту знімаються ці два промовідео. Також буде проведено кіноконференцію. І також ми хочемо провести захід у більш робочому форматі, для того щоб навести нетворкінг між структурами і відомствами всередині області. І навести певну комунікацію для того, щоб коли звернуться до нас кіностудії, з проханням організувати зйомку, ми мали пряму комунікацію з органами влади, відомствами, тощо.)

Нагадаємо, ці заходи продовжують «Дні нового кіно», які розпочалися ще 14 вересня, з безкоштовних показів нових українських кінострічок, міжнародної кіноконференції, та скаут-туру для режисерів та продюсерів з України та Європи.