Подробиці

Цифри за результатами першого кварталу 2018-го в області на 25 відсотків зменшився рівень підліткової злочинності порівняно з відповідним періодом минулого року (з 128 до 96 злочинів). Про це під час брифінгу повідомила начальник Служби у справах дітей облдержадміністрації Світлана Якімеліна.

Водночас на Закарпатті фахівці спостерігають тенденцію до зростання кількості дітей, які перебувають на обліку з приводу жорстокого поводження, а також тих, що проживають у неспроможних родинах. На обліку відповідних служб сьогодні перебуває 25 дітей,  які  систематично самовільно залишають місце постійного проживання. З початку року до поліції  надійшло 68 заяв від закарпатців щодо зникнення та розшуку дітей.

Світлана ЯКІМЕЛІНА

начальник Служби у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації

Дитяче населення у нашій області становить  292 тисячі і це становить порядка 23-24% від усього населення, що є одним із найбільших показників в Україні. За підсумками 4 місяців криміногенна ситуація у підлітковому середовищі зменшилася на 25%, але разом із тим Служба у справах дітей констатує: збільшується кількість дітей, які проживають у так званих неблагополучних сім’ях. Ця тенденція продовжується із 2017-го року. Констатуємо, що за підсумками 1 кварталу у нас 779 дітей живуть у таких родинах. Тоді як на 1 січня минулого року це було 709 дітей. Констатуємо, що збільшується кількість дітей, які зазнали жорстокого поводження, насилля у сім’ях. Це 63 родини (минулого року це було порядка 42 дітей). До Національної поліції від початку року надійшло 68 заяв від закарпатців щодо зникнення та розшуку дітей. На сьогодні ще 4 дитини у розшуку, але ця робота продовжується.