Подробиці

Зима близько. А з нею очікуйте і ожеледь на дорогах. Вже традиційно протягом листопада ужгородські водії масово перевзувають свої автівки у зимову резину. Зараз ринок зимових шин для легкових автомобілів  представлений чималою кількістю виробників. Спеціалісти шинного центру зізнаються, ужгородці все частіше обирають колеса зарубіжного виробника.

Михайло СИВНІЙ

директор шинного центру

У цьому році, як не дивно, купляють дорожчі імпортні шини. Для бюджетних автомобілів водії обирають шини нашого вітчизняного виробника «Преміорі». Минулого року їх продалося дуже багато. Але цього року імпорт перемагає. Все-таки імпортна шина якісніша від наших вітчизняних. Ну і можливо водії беруть дорожчу шину, аби впевненіше почуватися на дорозі.

Обирати зимові шини спеціалісти радять у залежності від того, якими дорогами ви збираєтеся їздити. Міськими автошляхами, чи дорогами у горах.

Михайло СИВНІЙ

директор шинного центру

Вибір шини залежить від того, куди їде автомобіль. Якщо це міський цикл, то із не найдорожчих брендів варто брати недорогі бренди. Якщо потрібно виїжджати на лижі, та для більш активних користувачів, то варто брати брендові шини «GoodYear», котра зроблена для умов скандинавських зим. Добре тримає себе на дорозі з ожеледицею та снігом. Для наших зим цей варіант підходить найбільше.

Ціни за одну новеньку шину в середньому коливаються від вісімсот до тисячу вісімсот гривень. Одним комплектом спеціалісти радять користуватися від двох до трьох зимових сезонів.