Подробиці

Красиве та доглянуте волосся — це запорука краси кожної дівчини. Аби воно сяяло здоров’ям, важливо підібрати правильні засоби, які підійдуть вашому типу волосся – кажуть професійні стилісти, які працюють вже понад 10 років

Наталія РОБОТИШИН

стиліст-перукар

Після зимового періоду наше волосся стає тьмяним, сухим та електризується, тому потрібно  проводити відновлюючі маски або лікувальні препарати. Я використовую beauty – ботокс, який відновлює волосся, наповнює його вітамінами, білками та мінералами.

Ботокс — сучасний б’юті – препарат. Ця суміш здатна відновити навіть найбільш пошкоджене волосся. За словами Наталі, ця процедура підходить для будь-якого типу. Як для блондинок, так і для брюнеток. Ботокс повертає волоссю здоров’я, воно стає шовковистим, блискучим та об’ємнішим. Також є ефективна процедура під назвою внутри-кашемір:

Марина ОРЛОВА

стиліст- перукар

Я особисто використовую італійську продукцію внутр. –кашемір. Вона відновлює волосся, наповнює цибулинки, волосся блистить, легко розчісується та не електризується. Не можна сказати що одна продукція хороша, а інша погана. Це все йде індивідуально. Комусь підходить, комусь ні.

Не менш важливим є  підбір правильного шампуню.

Наталія РОБОТИШИН

стиліст-перукар

Шампунь треба обирати спеціально за типом волосся. Якщо у вас жирне коріння, але сухі кінчики, то вам потрібен комбінований шампунь. Якщо це блондинисте волосся – то потрібен більш відновлюючий шампунь, який підживить ваше волосся. Так само для фарбованого та натурального.

Питання, скільки разів потрібно мити голову, вирішується індивідуально для кожного. Втім, Наталя рекомендує відмовитися від щоденного миття, адже шампунь пересушує шкіру голови, та волосся швидше жирніє. Оптимальним миття є раз в три дні. А для більш кращого ефекту майстер радить робити й домашні маски:

Наталія РОБОТИШИН

стиліст – перукар

В домашніх методах можете використовувати живильні маски. Це наприклад можна нанести оливкову олію на волосся, закутати його на пару годин в рушник, а потім добре вимити.

Важливу роль відіграє і вибір гребінців. Вони не тільки розплутують та розчісують волосся, а й надають масажну дію на шкіру голови.

Марина ОРЛОВА

стиліст – перукар

Для домашнього догляду кращі дерев’яні гребінці, а в салонах майстер  сам контролює для якого типу волосся краще підійне гребінець. До речі, щоб волосся не електризувалося потрібно дерев’яний гребінець.

Популярним є міф: чим частіше проводити стрижку волосся, тим густішим воно стає. Але така думка хибна, бо волосся росте від самого кореня, тому підрівнювання кінчиків не впливає на густоту вашої шевелюри.

Марина ОРЛОВА

стиліст–перукар

Волосся потрібно раз в півтора місяці підстигати…….

А чи дотримуються правил ужгородки?

Валерія

ужгородка

Стараюсь робити маски хоча б раз на місяць, більш зволожуючі, і ходжу в перукарню кожен раз на місяць, щоб підстригати посічені кінчики. Сушу після кожного миття волосся і тільки корні.

Славка

ужгородка

Помию волосся шампунем, а потім вже наношу домашні маски. Я взагалі стараюсь не використовувати фен.

Піклуватися про здорове та сяюче волосся необхідно, перш за все, у домашніх умовах, самостійно. При цьому, не забуваючи регулярно відвідувати спеціалістів, — радять перукарі.