Подробиці

Аби отримати водійське посвідчення, перш за все необхідно записатися в автошколу. На сьогодні в Ужгороді їх є декілька. Набирають курсантів на навчання за категоріями А (керування двоколісними транспортними засобами), В (автомобілі до семи місць) та С ( вантажні машини). Необхідно пройти теоретичну та практичну частину. Ціни на навчання різні, залежно від обраної категорії.

Олександр БЕРТАШ, заступник директора Ужгородської автошколи

На категорію В у нас 5 тисяч гривень навчання коштує. Плюс витрати ідуть на томливо. Це 4 літри бензину на кожне водіння людина купує. З них 20 в один, це 40 годин. На кожне водіння купується бензин. На категорі. С у нас навчання коштує 5700. На категорію D, D1 – 4800. На категорію СЕ – 2700 і на категорію С перепідготовка – 3300.

Відтепер, перше посвідчення водія видаватиметься тільки на 2 роки з правом обміну на постійне у разі, якщо з дня його видачі не було вчинено 3 і більше адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху. Якщо ж такі були  — водієві необхідно заново скласти  теоретичний та практичний іспит у сервісному центрі МВС. І тільки після цього він отримає уже постійне посвідчення на 30 років.

Сергій СЛАВИЧ, головний спеціаліст регіонального сервісного центру МВС

В разі обміну, втрати, або викрадення посвідчення водія, яке було видано вперше з терміном на два роки, видається нове посвідчення водія. Але дата буде вказана в посвідченні водія, яка видана вперше. Із строком також на два роки.

  • Унгвар Варош

    Чому закарпатцям?