Подробиці

Максимально зберегти тепло взимку та забезпечити краще кондиціонування влітку. Для цього спеціалісти використовують встановлення віконних пакетів із мультифункціональним склом, яке поєднує функції сонцезахисту та енергозбереження разом, при цьому залишається максимально прозорим. За останні роки це скло користується високою популярністю.

Так, кілька років тому компанія «Nобілекс», вигравши тендер, здійснила масштабну роботу щодо заміни старих дерев’яних вікон на нові металопластикові, енергозберігаючі віконні конструкції та утеплення фасадів в Ужгородській гімназії.

Віталій ЛИПА

директор ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород» ТМ Nобілекс

ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород» ТМ Nобілекс встановила на цьому об’єкті – Ужгородській гімназії – металопластикові конструкції із шестикамерного польського профілю Spectrum. Також встановлені двукамерні енергозберігаючі пакети із мультифункціонального скла. Це дало можливість досягнути максимального теплозбереження, а також захисту від сонця. Крім того, досягти хорошої шумоізоляції. Для досягнення енергоефективності було утеплено зовнішні стіни 10-см слоєм мінеральної вати. Це дозволило максимально зберігати тепло взимку, а влітку мінімізувати витрати на кондиціонування цих приміщень.

Тож, утеплений фасад та надійні віконні конструкції мають значний термін придатності та допомагають школі заощаджувати на енергоносіях. Компанія «Стеклолюкс-Ужгород» ТМ Nобілекс – клієнтоспрямована, пропонує гарантію та зручну програму сервісного обслуговування.