Подробиці

Минулого тижня в Ужгородському національному університеті завершилася вступна кампанія. Наразі в найбільшому закарпатському виші розпочався наступний етап вступу – подача оригіналів документів до навчального закладу.

Ярослав АГІЙ

заступник відповідального секретаря приймальної комісії ДВНЗ «УжНУ»

Вчора, 1 серпня, були оприлюднені списки абітурієнтів, які рекомендовані для зарахування на місця державного замовлення. Таких рекомендацій по університету було надано 771. Абітурієнти у своїх особистих електронних кабінетах – у них зявилася інформація про те, куди вони рекомендовані до зарахування.

До 18 години 6 серпня такі вступники повинні виконати необхідні умови для зарахування. Їм потрібно подати оригінали документів до приймальної комісії та підписати роздруковану електронну заяву.

Ярослав АГІЙ

заступник відповідального секретаря приймальної комісії ДВНЗ «УжНУ»

Крім цього, приймальна комісія надала рекомендації вступникам, які вступають в університет на основі ОКР «Молодший спеціаліст». Таких рекомендацій було надано 78. Лідерами є медичний факультет – там надано 160 рекомендацій. Це найбільше по всьому університету, решта значно менше, тому ми їх якби не виділяли.

У коридорах головного корпусу вишу справжній ажіотаж. Абітурієнти прагнуть не втратити можливість бути зарахованими на бюджетні пропозиції.

Максим

абітурієнт із Києва, вступник спеціальності «Компютерні науки»

Подаю документи на «заочне», можливо, щоб отримати якийсь документ. Про умови вступної кампанії і подачу документів дізнавався через інтернет-сайт і з номеру, який там написаний. Щодо проблем із подачею оригіналів документів – не було, все легко й просто.

Подача оригіналів документів на платну форму навчання триватиме довше – аж до 17 серпня. Вступники, які не були рекомендовані на державне замовлення, але принесли оригінали на навчання за контрактом до вказаного терміну, отримають шанс опинитися серед бюджетників. Така умова надається технічним та природничим спеціальностям.

Аліна

абітурієнтка з Ужгорода, вступник медичного факультету

Займаю наразі 10 місце в рейтингу. Готувалася нормально, вдома в основному, до репетиторів не ходила і нормально написала ЗНО. Зі вступом і подачею оригіналів не виникало зовсім ніяких проблем.

Нагадаємо, що приймальна комісія УжНУ працюватиме без вихідних до 23 серпня включно. Детальніше про роботу представників комісії можна дізнатися на сайті університету (https://www.uzhnu.edu.ua/uk/).