Подробиці

Одним із креативних заходів став фотоконкурс на найкращі світлини міні-скульптурок міста, який днями стартував в Ужгороді. Ідея проекту зародилася з моменту розробки стратегії «Ужгород – без кордонів». Тоді розпочало свою роботу «Таємне міністерство міні-пам’ятників», а також Public Art Factory, співорганізатором якого є Надія Попадюк.

Надія ПОПАДЮК

співорганізатор акції

«Зараз у нас з’явилася ще одна ідея у співпраці «Таємного міністерства міні-пам’ятників» та видавництва «Патент». Ми плануємо створити друковане видання у якому міні-скульптурки оживуть. Всі таємниці будуть розкриті згодом, в цьому друкованому виданні. В рамках цього проекту ми вирішили залучити до участі небайдужих і активних ужгородців, які можуть стати авторами світлин і потраплять в це друковане видання. І ми оголосили конкурс який триває до 17 лютого, конкурс фотографій, тобто всі бажаючі можуть надсилати на сторінку Public Art Factory у фейсбуці свої світлини потім фахівці міністерства оберуть найкращі світлини і автори потраплять до збірки легенд».

Родзинкою Ужгорода є міні-скульптури, присвячені цікавим історичним постатям, персонажам чи міфічним героям. Мета проекту – залучити побільше туристів, і не тільки з України, а із усього світу.

Надія ПОПАДЮК

співорганізатор акції

«Мають бути якісні фотографії, це все має бути щось таке унікальне, оригінальне і високої якості, яке потім буде гарно виглядати уже і цій книзі»

На переможців конкурсу очікують подарунки та сюрпризи від «Таємного міністерства». А проект триває до 17 лютого.