Подробиці

Уже усьоме в Ужгороді відбудеться «Книга-Фест-2018». Цього року захід триватиме протягом 16-17 травня у культурно-історичному центрі «Совине гніздо».

Іванка КОГУТИЧ, співорганізатор фестивалю

Це такий класичний книжковий ярмарок, де зберуться закарпатські видавці, видавці із-за меж області, і навіть будуть гості-письменники зі Словаччини. Цього року будуть представлені 15 видавництв: 10 закарпатських і видавці зі Львова, Києва, Чернівців і Тернополя. Зокрема, приїде «Видавництво Старого Лева», «21 століття», «Український пріоритет», «Навчальна книга Богдан» і видавництво Українського католицького університету.

Упродовж двох днів відвідувачі зможуть познайомитися з досвідченими та молодими письменниками, придбати літературні новинки, долучитися до акцій фестивалю.

Іванка КОГУТИЧ, співорганізатор фестивалю

Цього року ми працюємо у співпраці із форумом «СлободаКульт». І завдяки Дофофонду і форуму «СлободаКульт» участь у ярмарку візьме Сергій Жадан, Зураб Аласанія, Євген Положій, Андрій Любка та інші. Також передбачаються презентації Оксани Луцишиної, Олександра Гавроша. Будуть наші закарпатські письменники, буде Володимир Шовкошитний і обіцяє бути дуже насичена і цікава програма.