Подробиці

Дошкільний навчальний заклад №6 діє 65-ть років. Зараз тут виховується близько 100 дітей. 4 групи, дві з яких – угорськомовні. Але майже усі вільно володіють українською. Нещодавно у садочку зробили капітальний внутрішній ремонт за фінансової підтримки уряду Угорщини. Взяли участь у Програмі розвитку дошкільних навчальних закладів Карпатського регіону. Отримали близько 1 млн. грн.

Людмила АФОНІНА, завідувач ДНЗ №6

Підлоги були у дуже непривабливому стані, у деяких місцях прогнита підлога була. Стелі були також заліплені, переліплені. Штукатурка сипалася.

За грантові кошти повністю замінили підлогу, встановили сучасні стелі та світильники, пофарбували стіни, облаштували медичний кабінет, кімнати для роботи психолога, вивчення англійської мови та посудомийне приміщення. Частково замінили внутрішні двері.

Людмила АФОНІНА, завідувач ДНЗ №6

Крім того, замінено застарілі меблі. Це шафи для роздягання, трирівневі ліжка встановлені із новими матрасами. Один комплект дитячої мебелі у групі.

Угорські партнери надали також садочку у довгострокове користування проектор, великий екран, ксерокси та нетбук.

Вихователі та батьки радіють таким змінам. Кажуть, тепер дітлахам у садочку нічого не бракує.

Катерина КІШ, вихователька ДНЗ №6

Було перед цим такоє, що не у всіх було ліжко і на тапчанах ми спали. Тепер всі мають своє місто. Це дуже зручно для нас.

Оксана УШАКОВА, мама вихованців ДНЗ №6

Мені дуже подобається, дуже домашня обстановка. Діти ходять із задоволенням. Зранку біжуть з радістю.

Капітальний ремонт даху, фасаду будівлі та заміну вікон зробили за обласний та місцевий кошт. Дошкільний навчальний заклад і надалі братиме участь у міжнародних грантових програмах. У планах: облаштування нових дитячих майданчиків.