Подробиці

Саме тут, здавалося б, на звичайній ужгородській фабриці, шиють одяг для відомих українських та європейських брендів. На ринку підприємство уже більше 70-ти років.

Мирослава КАЛАМУНЯК, директор ПраТ «Ужгородська швейна фабрика»

Життя заставило нас шукати роботу ще в ті лихі 90-ті після розпаду Радянського Союзу. І з тих пір ми виконуємо замовлення багатьох західних компаній. Є таке поняття як давальницька сировина. Дехто відноситься до цього поняття не дуже добре, але насправді я нічого в цьому поганого не бачу, тому що з виконанням давальницької сировини ми змушені були рухатися вперед і вперед в технологіях, в організації виробництва, в дисципліні, в якості і так далі. Тому завдяки саме такій роботі ми пішли набагато вперед. І від плаття і халатів, які ми шили за радянських часів ми перейшли до нового асортименту. Зараз ми шиємо весь асортимент жіночого одягу: жакет, пальто, спідниця, плаття, блуза. Все, що одягає жінка.

Зараз тут більше 250-ти працівників, з них 100 швачок. Подекуди, рук не вистачає, — каже пані Мирослава.

Мирослава КАЛАМУНЯК, директор ПраТ «Ужгородська швейна фабрика»

Якби трапилося і чудо і ми змогли б взяти працівників. Ми б могли сьогодні 100 швей одномоментно забезпечити роботою. Це правда. Тому ми змушені сьогодні наші замовлення відшивати в різних підрядників-сетелітів по області, в Жденієво. Чи десь в Івано-Франківській області, де завгодно.

Наразі у цехах Ужгородської швейної фабрики тривають приготування нової колекції сезону «Весна-літо 2019». Серед країн-замовників: Франція, Італія, Німеччина, Англія, Австрія та інші. Майже 80% продукції відправляють за кордон. Тільки 20% реалізують в Україні.