Подробиці

Напередодні свята весни, чоловіки ламають голову над тим, що ж подарувати чарівним дамам. М`які іграшки чи вишукані квіти. Відмінною альтернативою цьому стали букети з цукерок, які набирають все більшої популярності. А все тому, що вони не відцвітають, не бояться холоду, а ще, як приємний бонус, їх можна з`їсти. Переконує Євгенія, яка виготовляє такі композиції вже більше року.

Євгенія ФОРОС   

майстриня

У день у кожного знайдеться півгодинки, годинку на якесь своє хобі, це моє хобі, а не основна справа. Навчитися не складно але на це потрібен час, як будь-яка робота вона потребує наполегливості цього може досягти кожен, але потрібні старання. На середній букет мені потрібен тиждень, щоб його оформити, звичайно це займає не весь день, годину — півтора вдень і виходить десь приблизно тиждень.

Хочеться, щоб сюрприз був практичний, креативний і потрібний, але при цьому не занадто дорогий і доступний. Ці поняття здаються несумісними, але поєднати ексклюзивність і практичність можна, зазначає Євгенія.Симпатичний, солодкий букет стане чудовим подарунком у день свята.

Євгенія ФОРОС   

майстриня

Ціна букетика залежить в принципі від часу, який я витрачаю на нього, звичайно від кількості матеріалу, який іде на нього від виду цукерок і мінімальна ціна це десь 150 грн. і до такої ціни, яку забажає клієнт.

Особливою популярністю користуються композиції зі шкарпеток, які можуть стати неординарним подарунком і для сильної половини людства.

Євгенія ФОРОС   

майстриня

Мене одного разу просили зробити букетик із носочків, Це був подарунок як із носочків так із цукерок. В загальному замовляють тільки друзі і знайомі, які знають, що я цим займаюся.

Яким би оригінальним не був подарунок, головне – аби був подарований з любов`ю, саме тоді непідробні емоції щастя ґарантовані!