Подробиці

Ужгородський міський голова разом із колегами на прес-конференції відповів на питання, які найбільше цікавлять громадськість. Зокрема, щодо реконструкції історичної частини міста. Капітальний ремонт нині триває на площі Петефі. За словами мера Богдана Андріїва, через декілька днів там планують заміну існуючого покриття на природну бруківку.

Богдан АНДРІЇВ, міський голова Ужгорода

Зараз проект знаходиться на експертизі з заміни підземних комунікацій всієї площі Петефі. Це водопостачання, це водовідведення, це газові мережі, це електричні ме6режі і це зв’язок.

У соцмережах жваво обговорювали питання щодо формування стратегії розвитку Ужгорода на найближчі 15 років. Після тривалого гальмування процесу в міській раді обіцяють протягом трьох днів оголосити тендер на відбір експертної групи, яка й займатиметься цим питанням. Підготували також проект рішення про закупівлю нових маршрутних автобусів.

Ігор ФАРТУШОК, заступник міського голови

Найближчим часом буде оголошений тендер, будуть прописані технічні умови, які ми визначимо на закупівлю. Це буде 20 автобусів для початку. Там дальше будем старатися по потребі розвивати.

Наразі поточні роботи тривають на вулиці Берчені, Заньковецької та Стефаника. Планують облаштувати також площу Кирпи та перехрестя Бабяка-Легоцького-Перемоги.