Подробиці

Іван, житель с. Лази Тячівського району

У нас нема дороги, зовсім не було дороги. Невозможно даже пройти. Не важко. Вода, постоянно вода виходить.

Пан Іван розповідає: дорогу тут ремонтували ще за часів його дитинства – майже 40 років тому. Місцеві бідкаються — у сезон дощів  вода і болото днями не дають змоги вийти з хати. Поки не було шкільних автобусів, діти не могли добратися до навчальних закладів.

Артем, житель с. Лази Тячівського району

Закривають, та ми дома.

Після створення Тячівської об’єднаної громади, першочерговим завданням було відновлення доріг у селах Лази, Тячівка, Руське поле та Округла, довжиною 13,5 кілометрів. 11 з них уже відремонтували. На це з міського та державного бюджету виділили близько 7-ми мільйонів гривень.

Залишилося завершити двокілометровий  відрізок дороги у селі Лази. Роботи уже розпочали.

Іван КЛЕБАН, перший заступник голови Тячівської ОТГ

Воно іде не тільки асфальтування. Там проблема була в тому, що треба багато робити трубчастих переходів для того, щоб спустити всю воду, яка збирається і вона не руйнувала дорожнє покриття. Ми в минулому тижні закінчити установку трубчастих переходів. І уже з понеділка цього тижня, з учорашнього дня, ми начали процес завозки щебня і асфальтування.

Для того, аби вода не підмивала дорогу, відводять русло річки, що знаходиться поруч, встановлюватимуть спеціальні містки.

Віталій ДЖУРДЖА, депутат Тячівської міської ради

Найскладніший участок. На даний момент відбувається почистка потічка нашого невеличкого. Невеличкого потічка на сьогоднішній день. Але, коли розлив дощів – то він перетікає навіть на дорогу. Ми мусимо з ним попрацювати.

Роками люди добиралися до роботи тільки пішки. Перевізники відмовлялися працювати на цих ділянках дороги. Як тільки завершать ремонт, від міста Тячів до села Округла курсуватимуть рейсові автобуси.